Strona główna 0_Slider Kapczyński wraca na ring. W sobotę transmisja z gali w Szydłowcu!

Kapczyński wraca na ring. W sobotę transmisja z gali w Szydłowcu!

0

Po czerwcowej porażce z Kacprem Salaburą, po raz kolejny w zawodowym ringu zaprezentuje się 20-letni Oskar Kapczyński. Pięściarz pochodzący z Podgórzyna koło Jeleniej Góry, a trenujący w Świdnickim Klubie Bokserskim Respect wystąpi podczas gali Tymex Boxing Night #14. Ta odbędzie się w sobotę, 21 listopada w Szydłowcu, transmisja w TVP Sport!

Kapczyński bardzo szybko przeszedł na zawodowstwo. Przed osiągnięciem pełnoletności miał już na swoim koncie dwa triumfy, pokonując Grzegorza Sikorskiego i Daniela Urbańskiego. Oskar na kolejną walkę czekał do marca 2020 roku. Wtedy to pokonał przez techniczny nokaut w Dzierżoniowie Błażeja Nowaka. Przed galą MB Boxing Night 7 “Na krawędzi” wydawał się być faworytem starcia z o rok starszym od siebie Kacprem Salaburą (bilans 1-0). Tak się jednak nie stało. Pochodzący z Nowego Sącza rywal był lepszy wygrywając w Arłamowie niejednogłośną decyzją sędziów (39:37, 38:38, 40:36). Walka toczyła się na dystansie czterech rund w kategorii junior średniej.

W sobotę, 21 listopada czas zatem na powrót na zwycięską ścieżkę na zawodowym ringu. Podczas gali Tymex Boxing Night #14 w Szydłowcu, Oskar Kapczyński (3-1) zmierzy się Marcin Piegońskim (1-0). Jego rywal reprezentuje Niemcy, a trenuje na co dzień w Holandii. Walkę w kategorii średniej zakontraktowano na sześć rund, do tej pory Kapczyński walczył na dystansie krótszym – czterorundowym.

Transmisja z sobotniej gali w TVP Sport od godz. 19.15. 

/MDvR/

Poprzedni artykułCo definiuje sukces firmy? Akademia PR Commplace podpowiada
Następny artykułTragiczny wypadek w strzegomskim kamieniołomie. Zginął 58-letni mężczyzna