Strona główna 0_Slider Bazarek zakończony, czas na kalendarze ze zwierzakami

Bazarek zakończony, czas na kalendarze ze zwierzakami

0

Kolejna licytacja podarowanych Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt przedmiotów zakończona i rusza następna akcja pomocowa. Można już kupić kalendarze na 2021 rok z podobiznami świdnickich bezdomniaków.

Fot. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy

Kilkudniowy bazarek przyniósł dobry efekt. Zadeklarowane wpłaty sięgnęły 2874 złotych i całość zostanie przeznaczona na leczenie oraz zapewnienie właściwej karmy dla podopiecznych schroniska. Na ul.Pogodną 3 trafiają głównie chore i zaniedbane zwierzęta, które wymagają badań, pomocy lekarskiej i  wysokiej jakości pożywienia. Pobyt części z nich opłacają gminy, jednak nie dotyczy to wszystkich psów i kotów. Prowadząca schronisko Fundacja Mam Pomysł stale organizuje akcje pomocowe, które mają zapewnić podopiecznym schroniska nabranie sił i powrót do zdrowia, a w dalszej kolejności – znalezienie nowego domu.

Co roku Schronisko wydaje własny kalendarz. – Gwarantujemy, że rok 2021 będzie jeszcze lepszy, dlatego koniecznie musicie rozpocząć styczeń z naszą Kulką na okładce!  Sunia już znalazła dom, jednakże kolejne miesiące kryją innych podopiecznych, kilku z nich jeszcze czeka na domek. Przekonaj się sam! – zachęcają pracownicy. Ścienny kalendarz zaprojektowała Miriam Staniszewska.

Kalendarz jest formą cegiełki i kosztuje 30 złotych. Są przewidziane zniżki. Więcej informacji na profilu Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

/opr. red./

Poprzedni artykułCzy warto zdecydować się na zakup biurka elektrycznego podnoszonego?
Następny artykułCo definiuje sukces firmy? Akademia PR Commplace podpowiada