Strona główna Sport Pływanie Trenerzy Rekina z wyróżnieniami

Trenerzy Rekina z wyróżnieniami

0

Do bardzo miłej uroczystości doszło w świebodzickim Ratuszu. Na zaproszenie burmistrza miasta, Pawła Ozgi Urząd Miejski odwiedził trener i sekretarz Klubu Sportowego Rekin Świebodzice, Krzysztof Winiarczyk.

W spotkaniu uczestniczył także zastępca burmistrza miasta, Tobiasz Wysoczański oraz sekretarz miasta, Sabina Cebula. Włodarze Świebodzic przekazali Krzysztofowi Winiarczykowi serdeczne podziękowania za pełną zaangażowania pracę na rzecz klubu, szkolenie młodych pływaków, organizację jubileuszu 15-lecia klubu oraz bardzo dobrą współpracę z samorządem. Burmistrz miasta przekazał na ręce Krzysztofa Winiarczyka podziękowania dla pozostałych trenerów: Agnieszki Gajdowskiej, Daniela Rapczyńskiego, Jacka Rapczyńskiego i Rafała Kwiatkowskiego.

Krzysztof Winiarczyk jest jednym z założycieli Klubu Sportowego Rekin Świebodzice i to między innymi dzięki jego zaangażowaniu Hanna Zawadzka sięgnęła po mistrzostwo Polski w kategorii juniorów. Od piętnastu lat wraz z kadrą trenerów z wielką pasją szkoli kolejne pokolenia pływaków. Jak określa to prezes Klubu Sportowego Rekin Świebodzice, Barbara Kościelniak, Krzysztof Winiarczyk to prawdziwe serce klubu.

/UM Świebodzice/