Strona główna Sport Piłka ręczna Rywalizacja oldbojów rozstrzygnięta! Najlepsi ChKS Handball Team Łódź i Masters Jelenia Góra!...

Rywalizacja oldbojów rozstrzygnięta! Najlepsi ChKS Handball Team Łódź i Masters Jelenia Góra! [FOTO]

0

Zarzucili meczowe trykoty i ponownie poczuli zapach rywalizacji. W miniony weekend w świdnickich halach toczyła się emocjonująca rywalizacja. W XIII Turnieju Piłki Ręcznej Masters wzięło udział dziesięć zespołów oldbojów. Triumfatorami ChKS Handball Team Łódź i Masters Jelenia Góra. 

Turniej mężczyzn składał się z siedmiu zespołów i był rozgrywany systemem każdy z każdym. Łodzianie jako jedyni zakończyli rywalizacje z kompletem zwycięstw i zasłużenie wygrali całą tegoroczną imprezę. Drugie miejsce zajęła KS Dąbrowa, która do końca o tą pozycję walczyła z finalnie trzecimi Masters Dzierżoniów/Świdnica. Czwarte miejsce przypadło gospodarzom turnieju –  Masters Świdnica.

Z kolei w rywalizacji pań wzięły udział trzy zespoły, które o zwycięstwo walczyły  również system każdy z każdym. Różnicą jednak było to, że w odróżnieniu od panów, zespoły kobiece rozegrały także rewanże. Bezkonkurencyjne okazały się szczypiornistki Masters Jelenia Góra, drugie miejsce zajęło Zagłębie Masters Lubin, a podium uzupełniła Olimpia.

Organizatorem turnieju była Świdnica Oldboys Handball Team. Wydarzenie wsparli sponsorzy: LZS Świdnica, Naturalne Wędliny Darvit, Wanda i Bogdan Pawlina, Usługi Transportowe Guliwer.

/Tekst i foto: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułOcalił pamięć o mieszkańcach swojej wsi, poległych 100 lat temu
Następny artykułRejestracja internetowa wstrzymana, bo… wydłuża czas obsługi i kolejkę