Strona główna 0_Slider Piłkarska środa: Polonia-Stal Świdnica – ROW Rybnik

Piłkarska środa: Polonia-Stal Świdnica – ROW Rybnik [RELACJA LIVE]

1

Piłkarze Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica odrabiają dziś zaległości związane z 11. kolejką makroregionalnej III ligi. Biało-zieloni podejmują na swoim terenie ekipę ROW-u Rybnik. Start meczu o 15.30, zapraszamy do śledzenia RELACJI LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład gospodarzy: B. Kot, Sztylka, Salamon, Sowa, P. Paszkowski, Borowy, Barros, Tragarz, Krakowski, Filipczak, Myrta. Na ławce: Doliński, Szczygieł, Stachurski, B. Paszkowski, Jaroszyński, Frankiewicz, Białas.

Skład gości: Jona, Pacholski, Kukuła, Krotofil, Vasil, Spratek, Piejak, Jary, Folmert, Wodecki, Niedźwiecki. Na ławce: Paszek, Janik, Baranskyi, Krakowczyk, Kuzior, Pochcioł, Warmiński.

Punktualnie o 15:30 🤍💚 wybiegną na murawę stadionu OSiR Świdnica 🏟 Nasi piłkarze zagrają z drużyną ROW 1964 Rybnik ⚽️ w następującym składzie 👇🏼👇🏼👇🏼PS: Słuchamy kibiców i w dzisiejszej prezentacji zamieściliśmy całą meczową osiemnastkę. Do zobaczenia na stadionie! 👀——————-#3liga

Gepostet von MKS Polonia-Stal Świdnica am Mittwoch, 7. Oktober 2020

Do rozpoczęcia meczu około 10 minut.

Rozpoczynamy spotkanie.

3′ – znakomita okazja świdniczan – Filipczak przestrzelił z okolicy 16. metra.

5′ – z dystansu uderzali rywale, ale bardzo niedokładnie.

8′ – wrzuca piłkę w pole karne Sztylka, ta pada łupem bramkarza przeciwników.

12′ – goście wrzucają piłkę w pole karne, pewnie z tą sytuacją radzą sobie nasi obrońcy.

15′ – sędziowanie jak na razie mocno po aptekarsku – każdy kontakt z przeciwnikiem jest odgwizdywany.

17′ – Sztylka dorzuca piłkę z rzutu rożnego, dobrze do uderzenia z woleja złożył się Tragarz, lecz piłka minęła światło bramki.

19′ – cały czas staramy się atakować – piłkę z prawej flanki dorzucał Paszkowski, piłkę głową nieskutecznie trącił Krakowski.

21′ – rzut rożny dla ROW-u – kiepskie rozegranie i od bramki zacznie Kot.

24′ – z dystansu uderzył Vasil – piłkę złapał Kot.

26′ – próba uderzenia Paszkowskiego z dystansu – niedokładna.

30′ – pół godziny gry za nami – wciąż bez goli w Świdnicy.

31′ – z dystansu uderzał Barros – piłka minęła światło bramki.

36′ – dobra okazja Krakowskiego – niestety Dorian z 16 metrów uderza niecelnie.

39′ – znów strzelał Krakowski – znów nad poprzeczką.

40′ – w odpowiedzi rywale – Kot bez trudu broni jednak uderzenie zawodnika ROW-u.

42′ – kontra świdniczan, chyba nie potrzebnie Barros szukał podaniem Krakowskiego – mógł zdecydować się na uderzenie.

44′ – Myrta uderza z narożnika pola karnego – futbolówka przelatuje obok dalszego słupka bramki ROW-u.

45′ – koniec pierwszej połowy – remis 0:0

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – boisko opuszczają Filipczak i P. Paszkowski, w ich miejsce Jaroszyński oraz B. Paszkowski.

47′ – Vasil – żółta kartka.

51′ – dośrodkowanie w nasze pole karne – radzą sobie świdniccy obrońcy.

54′ – szansa na gola dla gospodarzy – piłka po rykoszecie o mało co nie zmyliła bramkarza gości – piłka przeleciała minimalnie obok bramki.

56′ – B. Paszkowski – żółta kartka.

60′ – wkraczamy w ostatnie pół godziny gry – sprawa wyniku jest otwarta. Faworyzowany ROW nie ma jak na razie recepty na drużynę beniaminka.

61′ – świetna okazja dla świdniczan, Krakowski próbował dziubnąć piłkę obok bramkarza, ale nieskutecznie.

62′ – w tym starciu ucierpiał bramkarz rywali – konieczna przerwa w grze.

66′ – zmiana w ROW-ie – schodzi Niedźwiecki, wchodzi Warmiński.

67′ – zmiana na pozycji bramkarza w ROW-ie: Paszek za Jonę.

70′ wrzutka Sztylki z rzutu rożnego – piłkę głową trąca Salamon i jest 1:0 dla świdniczan!!!

72′ – Tragarz próbował przymierzyć z narożnika pola karnego – piłka przelatuje nad poprzeczką.

74′ – fantastyczny okres w wykonaniu świdniczan, przed szansą Borowy, ale piłka po jego uderzeniu nieznacznie przelatuje obok słupka.

77′ – wrzutka w nasze pole karne, sytuację pewnie czyści Barros.

79′ – ależ to była szansa na zabójczą kontrę dla biało-zielonych – Tragarz za mocno wypuścił sobie piłkę i ta padła łupem bramkarza rywali.

81′ – znakomita akcja Tragarza, który minął dwóch obrońców, ale przegrał starcie z bramkarzem przeciwników.

82′ – z rzutu rożnego znów piłkę dorzuca Sztylka – głową uderza Borowy i jest 2:0!!!

84′ – przed szansą Vasil – piłka po jego uderzeniu przelatuje obok słupka.

86′ – Szczygieł zmienia Tragarza.

86′ – zamieszanie w naszym polu karnym – kontaktowy gol dla rywali – wygrywamy, ale już tylko 2:1!

90′ – Folmert – żółta kartka.

90′ – uderzenie z rzutu wolnego Sowy w mur.

90′ – sędzia dolicza 7 minut!

90+5′ – świdniczanie się bronią i starają kontrować. Na razie bez większego zagrożenia.

90+6′ – Stachurski zmienia Krakowskiego.

koniec meczu – wygrywamy 2:1!!!!!