Strona główna Sport Siatkówka Nie wygląda to dobrze…

Nie wygląda to dobrze…

0

W aktualnym sezonie 2020/2021 celem miała być walka o I ligę, ale jak na razie ekipa MKS-u IgnerHome Volley Świdnica zderza się z brutalną rzeczywistością. Trzecia kolejna porażka w spotkaniu o punkty daje nam obecnie dziewiątą pozycję w ligowej tabeli. Na szczęście to dopiero początek nowej kampanii rozgrywkowej, a czasu na podreperowanie dorobku punktowego jest jeszcze mnóstwo.

Po porażkach z Sokołem Katowice i NTSK Nysa, podopieczne Mateusza Dąbrowskiego udały się w podróż na gorący teren do Aleksandrowa Łódzkiego. Miejscowy Libero VIP Gwarant to jeden z pretendentów do walki o czołowe lokaty w tym sezonie w rozgrywkach grupy trzeciej II ligi. To przełożyło się w pełni na boiskowe wydarzenia. Gospodynie zwyciężyły bardzo pewnie, choć nie udało im się triumfować w trzech setach. W pełni kontrolowały jednak przebieg wydarzeń na placu gry. Pierwsze dwa sety padły łupem rywalek, które nie pozwoliły nam na zbyt wiele. Rozpoczęło się od porażki 14:25, a w kolejnej partii było 19:25. W trzeciej odsłonie lepiej zagrały przyjezdne, wygrywając 25:21. W czwartym i jak się okazało na finiszu ostatnim secie, znów wyższy bieg wrzuciły gospodynie. Nowe liderki tabeli zwyciężyły 25:16, a w całym spotkaniu zasłużenie 3:1.

Wyniki 4. kolejki:

NTSK Nysa – #VolleyWrocław II – mecz przełożony
Libero Aleksandrów Łódzki – MKS IgnerHome Volley Świdnica 3:1 (25:14, 25:19, 21:25, 25:16)