Strona główna 0_Slider Koronawirus w Żarowie. Dla interesantów zamknięty urząd miejski i ośrodek pomocy społecznej

Koronawirus w Żarowie. Dla interesantów zamknięty urząd miejski i ośrodek pomocy społecznej

0

W związku z wykryciem zakażenia koronawirusem u pracownika Urzędu Miejskiego oraz Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarowie, od poniedziałku 5 października do 14 października 2020r. UM w Żarowie oraz OPS będą zamknięte dla interesantów. Decyzja taka została podjęta po konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Świdnicy – informuje na portalu społecznościowym gmina Żarów.


Pracownicy żarowskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przebywają na kwarantannie. Wszyscy pracownicy Urzędu Miejskiego w Żarowie pozostają w pracy i będzie można się z nimi kontaktować drogą telefoniczną lub elektroniczną, jednak ze względów bezpieczeństwa wprowadzamy ograniczenia w przemieszczaniu się pracowników na terenie Urzędu. W przypadku pilnej potrzeby, mieszkańcy, którzy będą wymagali bezpośredniego kontaktu z urzędnikiem, będą obsługiwani w reżimie sanitarnym.

W związku z tym wszystkie pilne sprawy można załatwiać drogą elektroniczną: [email protected] oraz za pośrednictwem platformy e-urząd: https://eurzad.um.zarow.pl/ Prosimy kontaktować się z pracownikami Urzędu Miejskiego w Żarowie również telefonicznie 74 30 64 333 (Sekretariat) i 74 30 67 378 (Urząd Stanu Cywilnego). Zamknięta zostaje również kasa, płatności prosimy dokonywać drogą elektroniczną Podajemy numer konta: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S. A. nr 49 1020 5226 0000 6702 0629 6869.

Powyższe działanie jest konieczną ostrożnością w celu ograniczenia możliwości ewentualnego rozprzestrzeniania się zakażeń. Nie możemy dopuścić do zamknięcia Urzędu ze względu na możliwość kwarantanny wszystkich urzędników. W takim przypadku Urząd przestanie realizować swoje zadania i nikt z Państwa nie będzie mógł zrealizować sprawy – czytamy w ogłoszeniu. Przedstawiciele gminy apelują o zachowanie spokoju i przestrzeganie zasad higieny.

/opr. red./

Poprzedni artykułGrzyb królem Świdnicy, mistrzostwo dla Finów, którzy sięgnęli po nie w dramatycznych okolicznościach! [FOTO]
Następny artykułNasi pięściarze z przepustką na finały OOM!