Strona główna 0_Slider Biało-zieloni rywalizują w Tarnowskich Górach

Biało-zieloni rywalizują w Tarnowskich Górach [RELACJA LIVE]

1

Piłkarze Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica szukają dziś kolejnych punktów na boiskach makroregionalnej III ligi. Naszym przeciwnikiem jest Gwarek Tarnowskie Góry. Początek starcia na boisku naszego rywala o godz. 14.30. Zapraszay do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład świdniczan: Doliński, Sztylka, Salamon, Barros, P. Paszkowski, Sowa, Borowy, Szuba, B. Paszkowski, Myrta, Jaroszyński.

Do rozpoczęcia spotkania kilka minut, zawody poprowadzi trójka arbitrów z Opolskiego Kolegium Sędziów.

Skład świdniczan bardzo przetrzebiony kontuzjami i chorobami. Nie możemy dziś wciąż skorzystać z Sebastiana Białasika, Marcosa Pauli Baumgartena i Łukasza Kota, ale również i Bartka Kota, Szymona Tragarza i Doriana Krakowskiego. Biało-zieloni nie zamierzają składać broni i walczą o korzystny rezultat.

Rozpoczynamy spotkanie.

2′ – nieczysto trafił w piłkę Doliński, ale nic złego się nie stało.

4′ – jak na razie spokojne tempo meczu, żadna z drużyn nie przejmuje większej inicjatywy.

6′ – bardzo dobra akcja świdniczan, bramkarz rywali wyłapuje jednak mocne dośrodkowanie B. Paszkowskiego.

7′ – w natarciu Gwarek – uderzenie jednego z gospodarzy zablokowane.

8′ – fatalna w skutkach strata Sowy na 30. metrze – szybka kontra i 1:0 dla miejscowych!!!

10′ – Szuba dośrodkowuje z rzutu wolnego, najwyżej wyskakuje Barros, ale uderza głową niecelnie.

14′ – bardzo zły pierwszy kwadrans spotkania – skuteczny strzał z wnętrza pola karnego miejscowych – przegrywamy 0:2!!!

16′ – kolejna nasza wrzutka w pole karne Gwarka – skutecznie interweniują obrońcy.

17′ – znów groźnie Gwarek – piłka po uderzeniu jednego z gospodarzy mija światło bramki.

18′ – Jaroszyński groźnie zamyka akcję świdnickiej drużyny – piłka odbija się tylko od słupka – szkoda!

20′ – mający znaczną przewagę fizyczną przeciwnicy pokazują nam jak wykorzystuje się stałe fragmenty gry. Dośrodkowanie z rzutu wolnego i strzał głową na 3:0!!!

22′ – Myrta znalazł się oko w oko z bramkarzem, mocne uderzenie z woleja niestety niedokładne. Szkoda tych zmarnowanych okazji, bo Gwarek gra niemalże na 100% skuteczności!

25′ – groźne dośrodkowanie Borowego – w ostatniej chwili skutecznie interweniował stoper Gwarka.

27′ – goście nie rezygnują z walki i starają się konstruować kolejne akcje – strata jest już jednak bardzo duża.

30′ – kombinacyjne rozegranie rzutu wolnego – blisko szczęścia Myrta, lecz piłka minęła światło bramki.

34′ – dobrą piłkę z lewej strony dorzucał Sztylka, żaden z naszych zawodników nie zmienił jej kierunku i nie skierował do sieci.

36′ – rzadko spotykana sytuacja – przerwa w grze z powodu urazu sędziego głównego. Raczej nie da rady kontynuować swojej pracy na murawie.

42′ – wracamy do gry – sędziego głównego zastąpił na środku asystent nr 1, w jego miejsce na boku obserwator tego spotkania.

43′ – piłkę z rzutu rożnego dorzucał Sztylka, znów główkował Barros – niedokładnie.

45′ – Jaroszyński szuka sobie miejsca i oddaje strzał z dystansu – piłka przelatuje nad poprzeczką.

45+ – Borowy decyduje się na strzał z dystansu – piłka obok prawego słupka bramkarza Gwarka.

koniec pierwszej połowy – 3:0 dla miejscowych.

za moment rozpoczynamy drugą połowę, narzekającego na uraz Salamona zmieni Filipczak.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę.

47′ – szansa na mocne wejście w drugą część gry – Jaroszyński był bliski sukcesu, ale nie zdołał sięgnąć piłki.

52′ – Gwarek nie zamierza rezygnować z ataków i nie zadowala się trzybramkowym prowadzeniem.

55′ – dośrodkowanie w nasze pole karne – bardzo niedokładne i od bramki rozpocznie Doliński.

58′ – ambitnie atakują świdniczanie, szukając swojego premierowe trafienia, brakuje jednak wykończenia i zimnej krwi.

58′ – Jarka znajduje się w dobrej sytuacji, ale fatalnie pudłuje.

59′ – Szuba – żółta kartka.

60′ – Szczygieł zmienia B. Paszkowskiego.

61′ – bardzo dobra okazja Borowego – strzał naszego pomocnika wyłapuje bramkarz Gwarka.

63′ – P. Paszkowski – żółta kartka.

67′ – kiedy wydawało się, że świdniczanie mają szansę na honorowe trafienie, po raz czwarty skarcili nas rywale. Sytuacja sam na sam, minięty Doliński i 4:0!!!

68′ – Myrta – żółta kartka.

71′ – dobra okazja Jaroszyńskiego – strzał jednak zablokowany.

71′ – Stachurski zastępuje Borowego.

76′ – podwójna zmiana w naszej drużynie – boisko opuszczają Sowa i P. Paszkowski, w ich miejsce Białas oraz Frankiewicz.

82′ – druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Szuby. Przerwana kontra i gramy w osłabieniu.

86′ – rzut rożny dla gospodarzy – nieporadność naszej defensywy i piąty gol dla gospodarzy!!!

90′ – koniec meczu – przegrywamy po słabym występie 0:5!

Poprzedni artykułZalało, bo lało? Magistrat tłumaczy „rzekę” na gminnej drodze do Bystrzycy Dolnej