Za nami Mistrzostwa Dolnego Śląska w skokach przez przeszkody oraz otwarte zawody regionalne, które w dniach 18-20 września rozegrane zostały w Białym Lesie w Wierzbnej.
Na hipodromie wystartowało ponad 180 par, nie tylko z Dolnego Śląska, ale także z całej Polski. Konkursy rozgrywano od 80cm do 130cm wysokości przeszkód.
W finałowym konkursie MDŚl w kategorii juniorów zwyciężyli:
1. Matylda Dubiniak (JKS Jaroszówka)
2. Martyna Frąckowiak (bez przynależności klubowej – bpk)
3. Wiktoria Szebysty (KJ Ślęża Wrocław)
W kategorii seniorów zwyciężyli:
1. Dominika Luty (bpk)
2. Jan Dominik Chrzanowski (KJ Ślęza Wrocław)
3. Adrianna Jędrośka (bpk)
/UM Żarów/



![Efektowne zakończenie sezonu w obozie siatkarek Polonii [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/40-1-238x178.jpg)



![Zalane piwnice i podtopione posesje. Bilans niedzielnej burzy nad regionem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/burza-2026.06.21-mix-100x75.jpg)


