Strona główna 0_Slider Trwają poszukiwania Macieja Aleksiuka z Roztoki

Trwają poszukiwania Macieja Aleksiuka z Roztoki

0

Policja ze Świdnicy i Wrocławia prowadzi poszukiwania 20-letniego mieszkańca Roztoki w gminie Dobromierz. Maciej Aleksiuk, student Wyższej Szkoły Pożarnictwa, ostatni raz był widziany w nocy z 25 na 26 września w klubie X-Demon we Wrocławiu.

Zaginiony ma 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma niebieskie oczy i blond włosy. W dniu zaginięcia był ubrany w czarne spodnie, białą koszulkę, czerwoną kurtkę. Na ręce miał zegarek, a przy sobie dokumenty i telefon, który ostatni raz logował się 25 września.

Poszukiwania prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy przy wsparciu policjantów z Wrocławia. – Ze względu na to, że zaginiony właśnie we Wrocławiu był widziany po raz ostatni, tam skoncentrowane są poszukiwania – mówi Magdalena Ząbek z KPP w Świdnicy. Wczoraj została przeszukana fosa, policjanci sprawdzają także monitoring z okolic klubu.

– Jeśli ktokolwiek z Was posiada informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław Stare Miasto pod numerem telefonu 71 340 46 60 lub numerem alarmowym 112 – czytamy na stronie „Zaginieni-Szukamy Was”.

/opr.red./
Plakat i zdjęcie ze strony „Zaginieni-Szukamy Was”

Poprzedni artykułDlaczego warto kupować żywność przez internet?
Następny artykułTrendy jesień-zima 2020. Co będzie modne w nowym sezonie?