Strona główna Artykuł sponsorowany Piknik Rodzinny i Drzwi Szeroko Otwarte w IgnerHome już 26 września...

Piknik Rodzinny i Drzwi Szeroko Otwarte w IgnerHome już 26 września [ZMIANA TERMINU]

0

W związku z prognozowanymi, niekorzystnymi warunkami pogodowymi planowane na 26 września piknik rodzinny i „Drzwi Szeroko Otwarte” zostały przesunięte na inny termin. Wydarzenie, podczas którego prezentowana będzie najnowsza inwestycja „Vivant Home” przy ul. Parkowej, odbędzie się w sobotę, 3 października. Nie zabraknie też atrakcji dla całych rodzin.

Z tego względu przygotowaliśmy atrakcje zarówno dla tych starszych, jak i młodszych. Nasi najmłodsi klienci będą mogli całkowicie darmowo korzystać z całej listy zabaw i niespodzianek przygotowanych specjalnie na to wydarzenie!

Na miejscu wraz z animatorkami „Kamayu Art” będzie można malować twarz, uczestniczyć w lekcjach zumby, a także spróbować swoich sił w grach konstrukcyjnych. W przerwach między atrakcjami do dyspozycji dzieci będą wielkie dmuchańce!

Głodnych sportowej rywalizacji również nie zawiedziemy. Dzięki „Crossbox74 Świdnica” przeprowadzimy zawody sportowe z nagrodami.

Ponadto w ramach akcji „Pomóż nam pomagać” zorganizujemy aukcję charytatywną dla „Warsztatu Terapii Zajęciowej” w Świdnicy, gdzie będzie można zdobyć gadżety od Michała Ignerskiego, byłego reprezentanta Polski w koszykówce. Celem akcji jest zebranie funduszy na remont galerio-kawiarenki dla podopiecznych WTZ Świdnica.

Podczas naszego wydarzenia nie zabraknie strefy gastro, gdzie będzie można zjeść przysmaki z grilla, a następnie uzupełnić brak kofeiny z „BikeCafe”.

„Drzwi Szeroko Otwarte” osiedla „Vivant Home” odbędą się w godzinach 10:00-16:00 przy zbiegu ul. Kosynierów, Hetmańskiej i Parkowej.

Pożegnaj wakacje razem z „IgnerHome” i zabierz swoich bliskich na piknik rodzinny! Do zobaczenia.

/Artykuł sponsorowany/