Strona główna Sport Lekkoatletyka Ostatnia szansa, by znaleźć się na liście startowej

Ostatnia szansa, by znaleźć się na liście startowej

0

To już ostatni dzwonek, aby zapisać się na piątą edycję Żarowskich Biegów Strefowych. Biegowe święto w Żarowie już 4 października! Ze względu na obostrzenia spowodowane sytuacją epidemiologiczną w Polsce, na bieg można zapisać się tylko i wyłącznie drogą on-line, za pośrednictwem portalu datasport.pl.

Rejestracja zawodników potrwa do 14 września do godz. 12:00. Opłata startowa wynosi 40 zł. Organizator wprowadza limity uczestników na dystansie głównym – 10 km oraz biegu towarzyszącym – 5 km. W obu przypadkach będzie mogło wziąć udział maksymalnie 150 zawodników. Z uwagi na obostrzenia w dniu zawodów nie będzie możliwości zapisania się na bieg. W formie elektronicznej można zapisać się również na biegi dla najmłodszych. Link dostępny na oficjalnej stronie Facebook Żarowskich Biegów Strefowych – https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=5613&fbclid=IwAR0YtvOQBQlOQxOhUKVIS6XOI1eaucRD0oKagCJJbd9IJ2avmlAa37AzrzI 

Sponsorem głównym 5. Żarowskich Biegów Strefowych jest Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna ’’INVEST-PARK’’. Organizacji wydarzenia podjęło się Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

/GCKiS/