Strona główna 0_Slider Niedziela pod znakiem rajdowych emocji! Rally Masters pod Świdnicą i Walimiem

Niedziela pod znakiem rajdowych emocji! Rally Masters pod Świdnicą i Walimiem

0

W niedzielę odbędzie się 29. Rally Masters Świdnica. Na rajdowców czekać będzie w sumie sześć odcinków specjalnych. Przypominamy o utrudnieniach w ruchu czekających część mieszkańców gminy Świdnica i gminy Marcinowice.

Do rajdu zgłosiły się łącznie 63 załogi. Rajdowcy trzykrotnie pokonają OS Panków i OS Walim. Po przejechaniu sześciu odcinków specjalnych, na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Śląskiej, obok świdnickiego lodowiska, odbędzie się uroczyste zakończenie imprezy i wręczenie nagród. Ze szczegółowymi informacjami można się zapoznać na stronie organizatora.

Z uwagi na organizację rajdu, na terenie gmin Świdnica i Marcinowice będą występowały utrudnienia w ruchu:

Jak informuje Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Świdnicy, w związku z odbywającym się 6 września 2020 roku rajdem „Rally Master’s” wystąpią utrudnienia w komunikacji miejskiej na linii 43. Kurs z godziny 9.00 wykonany zostanie tylko do wsi Wilków, gdzie autobus zakończy swój bieg. Kurs powrotny rozpocznie się o godzinie 9.31 z Wilkowa zgodnie z rozkładem jazdy. Dalsze odcinki trasy na w/w kursach nie będą obsługiwane.

/opr. mn/

Poprzedni artykułJej bliźniacza siostra zmarła, ona walczy o zdrowie. Pomóż Hani ze Świebodzic!
Następny artykułWypadek w Witoszowie Dolnym