Strona główna 0_Slider Nie udało się uratować rannego kierowcy

Nie udało się uratować rannego kierowcy

1

Nie żyje 25-letni kierowca, który podczas poważnego wypadku w Świebodzicach doznał poważnego urazu głowy. Do zdarzenia doszło 26 sierpnia na drodze krajowej nr 34.

zdjęcie nadesłane przez czytelnika

W rejonie skrzyżowania ulic Łącznej i Jeleniogórskiej, tj. drogi krajowej nr 34, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciężarówki z naczepą oraz dwóch pojazdów osobowych – Volkswagena i Skody – informuje Szymon Szczepaniak ze świdnickiej policji.

Samochodami podróżowały trzy osoby. Dwóch kierujących zdołało wydostać się z pojazdów o własnych siłach. Trzecia osoba, mężczyzna kierujący jednym z samochodów osobowych, stracił przytomność i z poważnym urazem głowy został przewieziony do szpitala – mówił w dniu wypadku Łukasz Grzelak, rzecznik prasowy PSP w Świdnicy. Oprócz 25-letniego kierującego Volkswagenem, do szpitala przetransportowano również 26-latka prowadzącego osobową Skodę. Poważniejszych obrażeń nie doznał 28-letni kierujący samochodem ciężarowym.

25-latek w wyniku odniesionych ran zmarł w szpitalu. Okoliczności zdarzenia będą ustalane prze biegłego z zakresu ruchu drogowego – informuje Beata Piekarska-Kaleta, zastępca prokuratora rejonowego w Świdnicy.

/red./

Poprzedni artykułZłożyli kwiaty pod tablicą pamiątkową NSZZ „Solidarność” [FOTO]
Następny artykułDodatkowy zasiłek opiekuńczy we wrześniu nie dla każdego