Strona główna Temat dnia Najnowocześniejsze płyty gazowe ze Świdnicy!

Najnowocześniejsze płyty gazowe ze Świdnicy!

0

Kilka lat temu, z wielkim przytupem, otworzył swoje podwoje w Świdnicy. Jako pierwszy producent AGD na świecie zaoferował płyty gazowe z ukrytymi palnikami. Na zwolenników takiego rozwiązania nie trzeba było długo czekać. Dziś ponownie zaskakuje konsumentów. Solgaz, bo o nim mowa, wypuścił na rynek najnowszą linię płyt Innova z rozwiązaniami, których próżno szukać u konkurencji.

Przede wszystkim rozwój

Kilkanaście lat temu, w podświdnickich Marcinowicach zrodził się pomysł na płyty gazowe gaz pod szkłem. Po uzyskaniu ochrony patentowej firma wystartowała z produkcją urządzenia, jakiego rynek AGD jeszcze nie widział. Strzał w dziesiątkę i ogromne zainteresowanie konsumentów szybko zostały przekute w sukces i dalszy rozwój firmy. Dziś Solgaz może się już pochwalić trzema liniami płyt z ukrytymi palnikami i ekspansją na 30 krajów na świecie.

Moda na gotowanie

Najnowocześniejsza płyta Innova to odpowiedź klientów na ich coraz większe oczekiwania. Gotowanie nie kojarzy nam się już tylko z obowiązkiem – to sposób na kreatywne spędzanie czasu i wspólne rozmowy z bliskimi. Konsumenci mają coraz większe oczekiwania – nie chodzi już tylko o wysoką jakość produktu, ale i design, funkcjonalność, intuicyjną obsługę i nowatorskie rozwiązania. Solgaz od lat liczy się z opiniami klientów, czego kolejnym dowodem jest najnowsza linia płyt gaz pod szkłem Innova.Główne atuty urządzenia, na które wskazuje producent, to oszczędność, innowacyjność, bezpieczeństwo, design i łatwość w utrzymaniu czystości.

Jako pierwsi

W kwietniu br. asortyment Solgazu wzbogacił się o Innovę, w której zastosował rozwiązania, jakich nie podjął się dotąd żaden inny producent płyt gazowych na świecie. Specyficzny dźwięk kilkukrotnego cykania przed każdym zapaleniem palnika,dla jednych nie stanowi dyskomfortu, innych natomiast drażni. Solgaz postawił więc na żarniki, dzięki którym praca urządzenia jest całkowicie cicha. – Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i staramy się je zaspokajać. Jeżeli np. użytkownicy skarżą się, że przeszkadza im dźwięk cykających iskrowników przy zapalaniu gazu to staramy się ten dźwięk wyeliminować. Skoro kuchenki wytwarzane przez wszystkich producentów wyposażone są w takie właśnie głośne iskrowniki to znaczy, że znalezienie alternatywnego sposobu zapalania nie jest łatwe – mówi Ireneusz Bartnikowski, prezes spółki Solgaz. – Gdyby było inaczej każdy producent już dawno wdrożyłby takie rozwiązanie. I to jest właśnie pole do popisu dla Solgazu. Solgaz reaguje na potrzeby klientów w nieodkryty dotąd przez innych producentów sposób, co daje nam bardzo istotną przewagę konkurencyjną – dodaje. Solgaz nigdy nie konkurował z gigantami produkującymi AGD taśmowo na masową skalę. Idzie swoją ścieżką – innowacyjną i opatentowaną, a klienci nieco już znużeni standardowymi produktami, niewiele różniącymi się od siebie, doceniają polską markę i jej wyjątkowe produkty.

Komfort i funkcjonalność

Stabilizacja temperatury, a co za tym idzie – precyzyjne gotowanie to kolejny innowatorski atut płyt Innova. Solgaz daje możliwość ustawienia mocy na dwa sposoby: zakres 1-9, powszechnie nam znany oraz innowatorskie rozwiązanie precyzyjnego ustawienia temperatury w skali 50-250 stopni.Na uwagę zasługuje również funkcja Stop&Go. To swoista pamięć płyty, która za pomocą jednego przycisku pozwala wstrzymać pracę urządzenia w momencie, kiedy nagle musimy oderwać się od gotowania. Dzięki temu możemy po chwili przywrócić pracę płyty, zachowując wszystkie wcześniejsze parametry.  – Zadbaliśmy również o inne przydatne funkcje dostępne dotychczas tylko w urządzeniach elektrycznych. Booster, który skraca czas gotowania, jeśli zależy nam na szybkim przygotowaniu posiłku, czy też timer, minutnik i kontrolę rodzicielską, na wypadek możliwego przypadkowego uruchomienia płyty. Zwiększyliśmy również pola grzejne. Tego typu udogodnienia wpływają na jeszcze większy komfort podczas gotowania – wymienia Ireneusz Bartnikowski, prezes Solgaz.

Liczy się klient

Płyty gazowe z ukrytymi palnikami nieustannie spotykają się z uznaniem ze strony odbiorców. Trzecia seria płyt – Innova, zaraz po Optimex’ie i GPC, to dowód na to, że Solgaz stawia na innowację i ciągły rozwój, nie zwalniając tempa, a przede wszystkim słucha odbiorców. – Nie jest łatwo spełnić oczekiwania klientów, ale Solgaz zawsze wsłuchiwał się w ich potrzeby i udoskonalał swoje produkty. Innova jest odpowiedzią na wiele z nich. Nieustannie pracujemy nad kolejnymi sprzętami. I choć za technologią wcale nie jest łatwo nadążyć, to wiem, że dzięki naszym konstruktorom i całemu zespołowi kompetentnych fachowców, o dalszy rozwój marki mogę być spokojny–przyznaje prezes. Co to może oznaczać? Zapewne to, że Solgaz jeszcze nie raz nas zaskoczy.

Przyjdź i przetestuj

Jako, że firma od zawsze wsłuchuje się w potrzeby klientów, specjalnie z myślą o nich, otworzyła swój nowy showroom – miejsce, w którym można zobaczyć i przetestować cały asortyment Solgaz. – Oprócz sprzedaży internetowej czy telefonicznej, ta bezpośrednia jest dla nas nie mniej ważna. Dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym klient będzie mógł poczuć się, jak w prawdziwej kuchni i dokładne obejrzeć i sprawdzić sprzęt. Nasi konsultanci są do dyspozycji i chętnie zademonstrują każde urządzenie – mówi Ireneusz Bartnikowski.

Showroom jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 17.30.

www.solgaz.eu

/Artykuł sponsorowany/