Strona główna 0_Slider Kto wyjdzie zwycięsko ze starcia dwóch beniaminków?

Kto wyjdzie zwycięsko ze starcia dwóch beniaminków? [RELACJA LIVE Z NYSY]

1

Piłkarze Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica walczą dziś o drugie zwycięstwo w sezonie 2020/2021 na boiskach makroregionalnej III ligi. Naszym rywalem jest inny beniaminek tej klasy rozgrywkowej – Polonia Nysa. Zapraszamy na RELACJĘ LIVE z tego pojedynku, startujemy o 16.00 i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład świdniczan: Doliński, P. Paszkowski, Salamon, Barros, Ł. Kot, Sztylka, Sowa, Szuba, Tragarz, Krakowski, Myrta.

Polonia Nysa vs Polonia Stal Świdnica (10. kolejka)

Przed nami bardzo ważny mecz‼️👀W ramach 10. kolejki III ligi grupy 3 zagramy na wyjeździe z drużyną KS Polonia Nysa ⚽️⚽️ Na boisko punktualnie o godzinie 16:00 🤍💚 wybiegną w następującym składzie 👇🏼👇🏼👇🏼

Gepostet von MKS Polonia-Stal Świdnica am Freitag, 25. September 2020

Drużyny już na boisku, za moment zaczynamy.

Zawody poprowadzi trójka arbitrów z Częstochowy.

Rozpoczynamy mecz.

2′ – fatalnie wchodzimy w to spotkanie, zbyt dużo miejsca na 16. metrze miał jeden z rywali, który precyzyjnym uderzeniem otworzył wynik tego pojedynku! 1:0 dla Polonii Nysa!!!

4′ – ucierpiał bramkarz rywali, który zderzył się z własnym obrońcą.

7′ – staramy się przejąć inicjatywę i szukać wyrównującego gola.

9′ – w pole karne dośrodkowywał Kot, piłką ugrzęzła jednak w dłoniach bramkarza.

10′ – z rzutu wolnego uderzał Szuba, ale próba nieskuteczna.

11′ – mocne uderzenie Tragarza z dystansu – piłka mija światło bramki.

13′ – zamiast remisu, podwyższenie prowadzenia dla Polonii Nysa – skuteczna kontra wykończona strzałem głową napastnika gospodarzy.

15′ – no i mamy na szczęście gola kontaktowego, Barros zamyka akcję głową – jest już tylko 2:1 dla miejscowych!!!

16′ – biało-zieloni poczuli krew, ruszając do ofensywy – mocne uderzenie Myrty – piłka ponad bramką!

17′ – i już z tej przewagi nie zostało nic – Myrta pakuje piłkę do sieci – mamy remis 2:2!!!

21′ – ważne spotkanie dla układu dolnych rejonów tabeli, obie ekipy walczą o przełamanie – widać wagę tego pojedynku.

24′ – szaleńcze tempo meczu nieco spadło – po dwóch golach na fali wydają się jednak biało-zieloni.

25′ – boisko mocno nasiąknięte wodą, na szczęście już jednak nie pada. W naszych szeregach w ostatnich akcjach sporo niedokładności.

27′ – bardzo dobrze pressują teraz nasi piłkarze, szybko odzyskując futbolówkę.

28′ – w ostatnich akcjach groźniejsi przeciwnicy – na szczęście bez zagrożenia dla naszej defensywy.

32′ – obie drużyny uważnie w defensywie, ale szukając swoich okazji do wyjścia na prowadzenie.

35′ – drugi zawodnik Polonii Nysa już z żółtą kartką.

38′ – akcja gospodarzy – piłka do wrzutce ląduje tylko w bocznej siatce.

39′ – kontra naszego zespołu, Szuba dogrywa do Tragarza – ten decyduje się na uderzenie, lecz piłka mija światło bramki.

40′ – groźnie gospodarze, na szczęście nikt nie zamykał ostrej centry w naszą szesnastkę.

43′ – rzut wolny dla rywali – bez zagrożenia dla naszej bramki.

44′ – Szuba widząc wysuniętego bramkarza zdecydował się na strzał, piłka niewiele, ale jednak przeleciała nad poprzeczką.

45′ – koniec pierwszej połowy – 2:2

rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składach.

48′ – Myrta nieprzepisowo powstrzymywany – kolejna, trzecia żółta kartka dla zawodnika z Nysy.

48′ – dośrodkowanie Szuby w pole karne, głową piłkę trącił Sowa, a świetną paradą popisał się bramkarz gospodarzy.

49′ – uderzenie Tragarza zablokowane – mocno naciskamy miejscowych.

51′ – z dystansu bardzo niecelnie uderzał jeden z gospodarzy. Druga połowa jak na razie bardziej pod nasze dyktando.

54′ – kontrę bezlitośnie wykorzystują rywale – 3:2 dla gospodarzy!!!

56′ – mocne dośrodkowanie w pole karne gospodarzy – futbolówkę zdołał wypiąstkować bramkarz.

59′ – z rzutu wolnego piłkę dorzucał Szuba, piłkę głową trącił Salamon, ale ta wyszła poza linię końcową.

61′ – mocno do defensywy cofają się gracze Polonii, szukając gry z kontry. Przed momentem jedna z takich akcji zakończyła się niecelnym uderzeniem.

65′ – dalszego słupka szukał Myrta – piłka przeleciała nad spojeniem słupka z poprzeczką.

65′ – Borowy zastępuje Sztylkę.

68′ – bardzo niedokładnie z ostrego kąta uderza Sowa.

68′ – chwilę wcześniej mocno ucierpiał Kot, potrzebna będzie zmiana. Za niego na boisku pojawi się Białas.

72′ – faulowany Doliński – czwarta żółta kartka dla ekipy z Nysy.

73′ – Białas nie zdołał przeciąć piłki – ta spadła pod nogi napastnika Polonii i mamy 4:2 dla gospodarzy!!!

76′ – rzucamy się do ataku, zostało jednak mało czasu.

77′ – świetna okazja dla rywali, na szczęście uderzenie niecelne.

78′ – zablokowany Tragarz, poprawiał Szuba, lecz piłka minęła światło bramki.

80′ – podwójna zmiana w naszej drużynie – Jaroszyński i Botura zastępują Krakowskiego i Tragarza.

81′ – Salamon – żółta kartka.

85′ – obraz gry się nie zmienia, my szukamy kontaktu, rywale gry z kontry.

89′ – zza szesnastki uderzał Barros – niedokładnie.

90′ – wkraczamy powoli w doliczony czas gry.

90′ – jak nie idzie to nie idzie, Barros w sytuacji jeden na jednego trafia w słupek!

koniec meczu – przegrywamy 2:4!

Poprzedni artykuł1584 nowe zakażenia koronawirusem w Polsce. Jaka sytuacja na Dolnym Śląsku i w powiecie świdnickim?
Następny artykułW niedzielę Marconi Duathlon Świdnica. Uwaga na utrudnienia!