Strona główna Wydarzenia Gmina Świdnica I Gminna Senioriada z Andrzejem Polanem

I Gminna Senioriada z Andrzejem Polanem

0

1 października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. To szczególne święto osób będących w jesieni życia, dające możliwość zwrócenia uwagi społeczności lokalnej na osoby starsze, których nie brakuje w gminie Świdnica. Z tej okazji zostanie zorganizowana I Gminna Senioriada.


Tegoroczna – pierwsza edycja została zorganizowana pod honorowym patronatem wójta gminy Świdnica, we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury Sportu i Rekreacji, Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej, sołectwem Lubachów, Szkolnym Schroniskiem Młodzieżowym w Lubachowie.

Atrakcji z pewnością nie zabraknie. Senior z seniorem, czy senior z juniorem – każdy znajdzie coś dla siebie. W programie koncert zespołu „Univers”, wspólne grzybobranie w Lubachowie i gotowanie z Andrzejem Polanem, a na finał wyjazd do Czech i zwiedzanie miasta Liberec.

Wszelkie informacje dostępne są na plakacie i pod numerem telefonu 74 852 30 67 wew. 313, lub osobiście w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji, przy ulicy Głowackiego 4, pokój 314.

/UG Świdnica/

Poprzedni artykuł„Nie ma Świdnicy na martwej planecie”. Młodzież protestowała w obronie klimatu [FOTO/VIDEO]
Następny artykułNiebezpieczne warunki na drogach. Dwa auta w rowie, kolizje w Świdnicy i Niegoszowie