Strona główna 112 Niebezpieczne warunki na drogach. Dwa auta w rowie, kolizje w Świdnicy i...

Niebezpieczne warunki na drogach. Dwa auta w rowie, kolizje w Świdnicy i Niegoszowie

2

Są pierwsze skutki pogorszenia pogody. Dwa samochody zakończyły jazdę w rowach, natomiast w Świdnicy oraz na drodze Niegoszów – Panków doszło do kolizji.

Zdarzenie drogowe w Strzelcach (zdjęcie nadesłane przez czytelnika Swidnica24.pl)

Około 14.00 doszło do zdarzenia w miejscowości Łażany w gminie Żarów. – Mężczyzna kierując samochodem marki Nissan nie dostosował prędkości do panujących warunków, w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu – mówi Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji. W wyniku zdarzenia kierujący nie ucierpiał.

Około godziny 14.20 na drodze krajowej nr 35 w Strzelach w podobny sposób zakończyła się podróż kierującej Fiatem Cinquecento. – Kierująca, jadąc od strony Wrocławia w kierunku Świdnicy, również zjechała do przydrożnego rowu. Z samochodu wydostała się o własnych siłach – relacjonuje rzecznik policji.

Przed godziną 15.00 doszło z kolei do kolizji Seata i Kii na ulicy Zamenhofa w Świdnicy. Według wstępnych informacji w zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Zgłoszenie o kolejnym zderzeniu, tym razem na drodze Niegoszów – Panków, służby otrzymały około godz. 15.15.

/mn, asz/

Poprzedni artykułI Gminna Senioriada z Andrzejem Polanem
Następny artykułSzansa dla małego biznesu. Powstaje nowoczesna hala w Świebodzicach