Strona główna 0_Slider Gramy o przełamanie. Zapraszamy na RELACJĘ LIVE z meczu z Rekordem Bielsko-Biała!

1

Po serii porażek beniaminek makroregionalej III ligi ze Świdnicy liczy na przełamanie na swoim stadionie. Piłkarze Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica podejmują na swoim obiekcie ekipę Rekordu Bielsko-Biała. Start meczu o 15.00, zapraszamy na RELACJĘ LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład gospodarzy: B. Kot, B. Paszkowski, Salamon, Barros, P. Paszkowski, Sowa, Borowy, Szuba, Buamgarten, Krakowski, Myrta.

Skład gości: Szumera, Rucki, Wyroba, Szymański, Sobik, Żołna, Iwanek, Wróblewski, Gaudyn, Czaicki, Kareta.

Rozpoczynamy spotkanie.

3′ – z dystansu uderza Szuba – piłkę łapie bramkarz rywali.

4′ – groźnie przedziera się Krakowski, ale i jego uderzenie broni golkiper gości.

5′ – bardzo dobry początek naszej drużyny, praktycznie piłka nie opuszcza połowy Rekordu.

7′ – bardzo mocno uderza Myrta – piłka mija światło bramki.

8′ – w odpowiedzi bardzo groźna akcja Rekordu – strzał głową i piłka o włos przelatuje obok słupka!

13′ – gra się nieco wyrównuje, a piłka krąży w środkowych sektorach boiska.

15′ – żółta kartka – B. Paszkowski.

17′ – z dystansu uderzał Szymański – piłka wysoko nad poprzeczką.

19′ – Wyroba – żółta kartka.

20′ – znakomite uderzenie Sowy z dystansu – piłka minimalnie nad poprzeczką.

23′ – z ostrego kąta uderzał Myrta – obok bramki.

26′ – rzut rożny dla rywali, akcję kończył Rucki, ale przymierzył niedokładnie.

30′ – pół godziny gry za nami i wciąż w Świdnicy bez goli.

33′ – składna akcja Rekordu zakończona strzałem Czaickiego z kilku metrów – niestety 1:0 dla Rekordu!!!

37′ – prawą stroną przedzierał się B. Paszkowski, dośrodkował w pole karne, ale tam nikt z naszych nie zdołał zamknąć tej akcji.

40′ – na bramkę przeciwników popędził Myrta – jego strzał zdołał jednak obronić bramkarz przeciwników.

45′ – koniec pierwszej połowy – przegrywamy 0:1!

rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składach.

48′ – rzut rożny dla naszej drużyny, dośrodkowuje Szuba, a głową piłkę trącił Sowa – niestety nad poprzeczką!

51′ – zamieszanie w naszym polu karnym, mieliśmy mnóstwo szczęścia.

53′ – z dystansu uderzali rywale – piłka przeleciała jednak obok słupka.

56′ – cały czas atakujemy szukając wyrównania, wciąż nie możemy na poważnie zagrozić bramce Rekordu.

59′ – tracimy piłkę w środku pola, szybka akcja Rekordu i gol Wróblewskiego – 2:0 dla Rekordu!!!

63′ – znakomite uderzenie Szuby z rzutu wolnego – piłka trafia w poprzeczkę!

64′ – świetna okazja B. Paszkowskiego – uderzenie z kilku metrów niedokładne!

64′  podwójna zmiana w naszej drużynie – boisko opuszczają Szuba i Tragarz, w ich miejsce Szczygieł oraz Botura.

66′ – udany przechwyt Barrosa, który momentalnie uruchomił Myrtę. Uderzenie naszego napastnika jednak niedokładne.

68′ – dobra interwencja Kota przy próbie uderzenia z dystansu.

73′ – bardzo dobra akcja świdniczan, kończyć próbował ją Botuta, lecz uderzył niedokładnie.

74′ – kolejna dynamiczna akcja Botury, finalizacja ponownie niedokładna.

79′ – i gdy wydawało się, że mamy szansę na złapanie kontaktu, to błyskawiczną kontrę na gola zamienia Guzdek – 3:0 dla Rekordu!!!

82′ – bardzo dobra akcja Krakowskiego – mocne uderzenie, ale piłkę odbił golkiper Rekordu.

84′ – potrójna zmiana w naszej drużynie – boisko opuszczają Borowy, Krakowski i P. Paszkowski, w ich miejsce: Stachurski, Ł. Kot i Sztylka.

90′ – sędzia dolicza 3 minuty.

90+ – kotłuje się w polu karnym Rekordu, znakomita interwencja Szumery.

koniec meczu – przegrywamy 0:3!

Poprzedni artykułŚwidnickie Mistrzostwa w biegu na orientację rozstrzygnięte! [FOTO]
Następny artykułPonad 1000 zakażeń kornawirusem w Polsce. Nowy przypadek w powiecie świdnickim