Strona główna Wydarzenia Dodatkowe dni na zgłoszenia do Dolnośląskich Gryfów

Dodatkowe dni na zgłoszenia do Dolnośląskich Gryfów

0

Do 3 października 2020 roku przedłużono termin przyjmowania zgłoszeń firm, instytucji i samorządów, które chcą zdobyć jedną ze statuetek tegorocznego Dolnośląskiego Gryfa, których rozdanie zaplanowano na 26 października. Po raz pierwszy towarzysząca temu wydarzeniu Wielka Gala Biznesu odbędzie się na stadionie we Wrocławiu.

„Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” to jeden z najbardziej znanych i prestiżowych konkursów biznesowych w regionie. Innowacyjność, dynamika rozwoju, zaangażowanie inwestycyjne, a także działania na rzecz lokalnej społeczności – to z pewnością atuty jego laureatów. Aby kandydatom do tej nagrody dodatkowo ułatwić wzięcie udziału w tegorocznej edycji przedsięwzięcia, termin składania zgłoszeń został przedłużony do 3 października 2020 roku.

Ostatnie miesiące były dość trudne zarówno dla przedsiębiorców, jak i samorządów – mówi Marek Pasztetnik, prezes Zachodniej Izby Gospodarczej – Pracodawcy i Przedsiębiorcy. – Również my, organizatorzy konkursu, do końca nie byliśmy pewni, czy w tym roku będzie możliwe zorganizowanie tego wydarzenia. Na szczęście udało się. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że potencjalni kandydaci do nagrody Dolnośląskiego Gryfa, mieli mniej czasu na przygotowanie się do uczestnictwa w konkursie . Dlatego dla ich wygody, postanowiliśmy przesunąć  termin przyjmowania zgłoszeń o kilka dni. Mam nadzieję, że dzięki temu rywalizacja będzie naprawdę imponująca.

Podczas tegorocznej edycji zostaną przyznane statuetki Dolnośląskiego Gryfa w ośmiu kategoriach. Sześć z nich to zupełnie nowe lub też odświeżone propozycje. Należą do nich: Nagroda za działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, Nagroda za sukces w biznesie dzięki wykorzystaniu mediów społecznościowych, Nowoczesny pracodawca, Lider transformacji biznesu, Firma świadoma ekologicznie oraz Samorząd wspierający biznes. Gryfy przyznane zostaną także w dwóch znanych już wszystkim kategoriach: Nagroda za innowacyjny pomysł na biznes / rozwój oraz Dolnośląski Produkt Roku. Spośród kandydatów w każdej kategorii kapituła konkursu wybiera trzech nominowanych, a następnie zwycięzcę, który otrzymuje statuetkę Dolnośląskiego Gryfa.

Zgłoszenia do udziału w 17. edycji Konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” można przesyłać do 3 października 2020 roku. Ankiety konkursowe dostępne są w wersji online na stronie www.Gryfy.pl/ankiety/. Jedynym kryterium koniecznym do wzięcia udziału w konkursie jest zarejestrowana działalność na terenie Dolnego Śląska, również w postaci filii lub oddziału. Start w tym przedsięwzięciu nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Po raz pierwszy w historii konkursu Wielka Gala Biznesu, podczas której nastąpi rozdanie statuetek Dolnośląskich Gryfów, odbędzie się na Stadionie Wrocław. – To wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, również dla przedsiębiorców – wskazuje Marek Pasztetnik. – To właśnie tutaj mają miejsce największe biznesowe wydarzenia, nie tylko dla naszego regionu. Przykładem jest choćby ostatni kongres gospodarczo-geopolityczny Forum G2. Mam nadzieję, że miejsce to przypadnie do gustu również naszym gościom.

Organizatorami konkursu są: Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Partner Merytoryczny firma PwC.

/informacja organizatora, opr. mn/

Poprzedni artykułPremier przedstawił nowy skład rządu. Wojciech Murdzek straci tekę ministra
Następny artykułBez jej wiedzy ktoś zameldował czterech obcokrajowców? Sprawa trafiła do prokuratury