Strona główna Kultura „Bajkomat” w nowym terminie

„Bajkomat” w nowym terminie

0

Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza 6 września na godz.16.00  do sali teatralnej, na familijny spektakl – „Bajkomat” w wykonaniu Teatru Gry i Ludzie.

Świdnicki Ośrodek Kultury informuje, iż z powodu konieczności zachowania dystansu pomiędzy uczestnikami, nie może być zorganizowany z kompletem publiczności, w związku z tym bilety zakupione przed 26 sierpnia ze względu na OBOSTRZENIA, tracą ważność i nie będą uprawniały do wejścia na wydarzenie. Dlatego też  od 26 sierpnia ponownie uruchomiliśmy sprzedaż, udostępniając połowę widowni (co drugie miejsce w każdym rzędzie) – informują organizatorzy. Wcześniej zakupione bilety tracą ważność –  Świdnicki Ośrodek Kultury automatycznie dokona zwrotu środków na konta płatników. Osoby, które zakupiły bilety w kasie proszone są o kontakt.

Spektakl „Bajkomat” opowiada o bardzo nietypowej maszynie, która daje dzieciom… bajki. Dzięki niej w pewnym szarym i zwyczajnym miasteczku wcale nie jest smutno. Ale, niestety, któregoś dnia bajkomat się psuje… Czy bohaterowie z pomocą dzieci odnajdą sposób, aby go naprawić?

Więcej informacji TU.

Poprzedni artykułŻółta kartka od anioła
Następny artykułTony śmieci czekają, a Waldemar Woźniak został bez samochodu