Strona główna Sport Siatkówka Znamy zwycięzców ostatniego turnieju plażówki

Znamy zwycięzców ostatniego turnieju plażówki

0

Ostatni w tym sezonie turniej siatkówki plażowej zorganizowany przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji został rozegrany w kategorii mężczyzn w niedzielę, 9 sierpnia. Do zawodów przystąpiły cztery zespoły, które rywalizowały między sobą systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów.

Zwycięzcą sierpniowego turnieju została para Krzysztof Gałuszka i Piotr Staszewski z Obornik Śląskich, która wszystkie swoje mecze wygrywała bez większych problemów. O drugim miejscu w zawodach zadecydował bardzo wyrównany mecz pomiędzy parami Tomasz Kubera, Mateusz Saramek i Paweł Pituch, Piotr Borkowski. Dopiero w tie-breaku zwycięsko z rywalizacji wyszli Kubera / Saramek. Zwycięzcom na zakończenie przypadły w nagrodę pamiątkowe dyplomy oraz talony na sprzęt sportowy do zrealizowania w firmie JAKO Polska. Na kolejne turniej będzie trzeba poczekać do przyszłego sezonu, ale chętnym grania w siatkówkę plażową wciąż udostępnione są trzy boiska na terenie kompleksu OSIR Świdnica przy ul. Śląskiej 35.

Końcowa klasyfikacja:

  1. Krzysztof Gałuszka, Piotr Staszewski (Oborniki)
  2. Tomasz Kubera, Mateusz Saramek (Szprotawa)
  3. Paweł Pituch, Piotr Borkowski (Świdnica)
  4. Damian Durlej, Piotr Hendżak (Świdnica)

/OSiR/

Poprzedni artykułAlchemia teatrala TV: druga odsłona tryptyku „Trzy kobiety i trzy historie”
Następny artykułProtest przybiera na sile. Zbierają podpisy pod petycją przeciwko budowie drogi ekspresowej S5 w sąsiedztwie zabudowań