Strona główna Temat dnia Zegarki Certina, czyli marka dla ludzi aktywnych

Zegarki Certina, czyli marka dla ludzi aktywnych

0

Szwajcarska marka Certina znana jest na rynku od 1888 roku, choć jej nazwa zmieniała się kilkukrotnie. Dzisiaj jest to symbol niezawodnych i wytrzymałych produktów, które udowodniły swoje wysokie parametry w sportach motorowych i podczas wypraw naukowych. Jest to producent skierowany przede wszystkim na potrzeby i oczekiwania ludzi aktywnych. Sprawdź, co ma w ofercie!


Modele przeznaczone do uprawiania sportów wodnych

Jednym z najważniejszych faktów w historii marki Certina jest pojawienie się żółwia. Jest to symbol podwójnego systemu zabezpieczeń dla mechanizmu czasomierza. Określenie DS od doublesecurity to jedno z największych osiągnięć firmy w ostatnim czasie. Szwajcarski producent jest zaangażowany w ochronę populacji żółwi morskich. Dlatego w ofercie znajdują się modele takie, jak ten – Certina DS Action DiverPowermatic 80 Sea TurtleConservancy Special Edition. Czasomierz z gumowym paskiem i zielonymi akcentami, które bezpośrednio nawiązują do żółwi, a także organizacji zajmującej się ich ochroną.

Zegarki Certina wyłącznie dla pań to nawiązanie do historii
Firma z niewielkiego szwajcarskiego miasteczka Grenchen, jako jedna z pierwszych zaczęła produkować zegarki Certina przeznaczone dla pań, które trzeba było nosić na nadgarstku. W tym czasie mężczyźni nadal preferowali czasomierze w wersji kieszonkowej. Dlatego w strategii produktowej marki kobiety odgrywają ważną rolę. Linia produktów pod dwiema nazwami Certina Lady Automatic z zegarkami automatycznymi oraz Certina Lady Powermatic, to szeroki wybór modeli, które różnią się od siebie stylem. Jest to idealna propozycja dla kobiet z klasą.

Czasomierze na pasku skórzanym i bransolecie
Certina może kojarzyć się przede wszystkim z aktywnym stylem życia. Jej szlachecki charakter sprawia, że doskonale radzi sobie także w bardziej oficjalnych sytuacjach. Dlatego w ofercie znajdziesz bogatą paletę modeli dostosowanych do uroczystych spotkań oraz wizyty u znajomych. Uniwersalnym połączeniem elegancji oraz nieco mniej oficjalnego stylu jest model Certina DS-1 VintagePowermatic 80 Big DateBracelet Blue, Czasomierz umieszczony na srebrnej bransolecie i niebieskiej tarczy, to bardzo dobra propozycja w rozsądnej cenie. Do wyboru jest również wersja ze skórzanym paskiem. W ten sposób każdy znajdzie coś dla siebie.

Wysoka jakość za rozsądną cenę
Zakup produktów wysokiej jakości może kojarzyć się z odpowiednio dużymi cenami. Okazuje się jednak, że istnieje optymalne połączenie tych dwóch parametrów. Udowadniają to zegarki Certina. Ich producenci od początku stawiają na zachowanie właściwego balansu, pomiędzy szwajcarską jakością, a dostępnością dla szerokiego grona klientów.

/Artykuł sponsorowany/