Strona główna 0_Slider Wrócić z punktami z kolejnego meczu wyjazdowego. Zapraszamy na RELACJĘ LIVE z...

Wrócić z punktami z kolejnego meczu wyjazdowego. Zapraszamy na RELACJĘ LIVE z meczu Piast Żmigród – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica!

0

Piłkarze Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica rozgrywają kolejny bój o trzecioligowe punkty. Podopieczni Rafała Markowskiego mierzą się na wyjeździe z Piastem Żmigród. Początek spotkania o 17.00, zapraszamy do śledzenia RELACJI LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Zagramy w składzie: B. Kot, Kozachenko, Białas, Sowa, P. Paszkowski, Sztylka, Stachurski, Szuba, Myrta, Chajewski, Borowy.

Piast Żmigród – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica

W takim składzie ⚪️💚 wybiegną na dzisiejszy mecz 4. kolejki III ligi, grupy 3, w którym zmierzymy się na wyjeździe z drużyną MKS Piast Żmigród! 🔥Zapraszamy do śledzenia relacji live (link niebawem pojawi się na naszym profilu) i kibicowania naszym piłkarzom w walce o kolejne punkty! ⚽️

Gepostet von MKS Polonia-Stal Świdnica am Samstag, 15. August 2020

Zawody poprowadzi trójka arbitrów z KS Legnica, jako główny Paweł Abramowicz.

Rozpoczynamy spotkanie.

3′ – spokojne tempo meczu i wzajemne badanie się zawodników obu drużyn.

3′ – Borowy próbował dopaść piłki i zagrać w pole karne rywali, niestety piłka opuściła już linię końcową.

4′ – bardzo niedokładne uderzenie zawodnika rywali – piłka przelatuje nad piłkochwytem.

7′ – Szuba niestety niedokładnie dogrywa na skrzydło do Chajewskiego. Od bramki grę wznowi golkiper Piasta.

9′ – biało-zieloni zaczynają grać odważniej, szybko kontra naszego zespołu, ale powstrzymany Borowy.

11′ – coraz groźniej pod bramką Piasta – Chajewski z dystansu uderza niecelnie.

14′ – dobrze akcję rywali przerywa Białas.

17′ – rzut rożny dla gospodarzy, piłkę wybijają obrońcy naszego zespołu.

19′ – nieudanie próbowaliśmy łapać rywala na spalonego – Stanclik na szczęście uderzył obok bramki.

21′ – znakomita okazja naszego zespołu, Szuba wystawił piłkę Kozachence, ten niestety zablokowany.

22′ – rzut rożny dla naszej ekipy – piłka przelatuje wzdłuż 3-4. metra!

23′ – Chajewski dośrodkowuje z rzutu rożnego, piłkę niedokładnie trąca głową Sowa. Dobry moment biało-zielonych!

27′ – na strzał z dystansu decyduje się Paszkowski – piłka mija światło bramki.

29′ – groźna wrzutka rywali w nasze pole karne, bardzo dobrze akcję zatrzymuje Stachurski.

30′ – kolejny korner dla świdniczan, potworne zamieszanie w polu bramowym i przeciwnicy mają mnóstwo szczęście.

31′ – uderza Szuba, broni bramkarz, znów naciskamy piłkarzy Piasta.

33′ – w odpowiedzi rywale, Kot znakomicie broni uderzenie zawodnika gospodarzy.

35′ – bardzo dobry fragment w wykonaniu przeciwników, mocno zamykają nas na własnej połowie.

38′ – rywale trafiają do siatki, ale strzelec na wyraźnym spalonym – wciąż 0:0.

40′ – teraz gra przenosi się na połowę rywali – Kozachenko niestety na pozycji spalonej.

42′ – przejmujemy piłkę i ruszamy z szybkim atakiem, niestety lepsi w tej sytuacji obrońcy Piasta.

45′ – i niestety tego się obawialiśmy, na prawym skrzydle ograny Kozachenko i mocnym strzałem z wnętrza pola karnego na 1:0 trafia Feltyński!!!

to była ostatnia akcja tej połowy – 1:0 dla Piasta!

Mamy 45 minut na odwrócenie losów meczów, musimy zagrać odważniej i zaatakować większą liczbą graczy. Patrząc na przebieg tego spotkania, wszystko jest jeszcze możliwe.

W naszym zespole dojdzie do zmiany – Baumgarten zmieni Chajewskiego.

46′ – za moment rozpoczynamy.

46′ – Szuba dorzuca piłkę z rzutu wolnego, trąca głową ją Sztylka, ale ta ostatecznie ląduje w dłoniach bramkarza gospodarzy.

50′ – rzut rożny dla rywali – fantastycznie z woleja uderzył jeden z piłkarzy Piasta, ale jeszcze lepszą paradą popisał się Kot.

53′ – fatalnie wchodzimy w tą drugą połowę – znów znakomitą sytuację broni Kot.

56′ – koronkowa akcja żmigrodzian – Feltyński na szczęście uderza niedokładnie.

58′ – przejmujemy piłkę na połowie przeciwników – Baumgarten znakomitym uderzeniem strzela na 1:1!!!

60′ – próbujemy pójść za ciosem – potężnie uderza Szuba – piłka o włos mija spojenie słupka z poprzeczką.

62′ – Kozachenko – żółta kartka.

63′ – B. Paszkowski zastępuje Kozachenkę.

64′ – Jaroszyński zmienia Stachurskiego.

65′ – bardzo dobrą zmianę dał Baumgarten – nasz pomocnik minął dwóch obrońców, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

66′ – Jaroszyński – żółta kartka.

67′ – Baumgarten mocno uderzył z narożnika pola karnego, piłkę fantastycznie odbił bramkarz, próbował dobijać ją do siatki jeszcze P. Paszkowski, ale nieczysto trafił w futbolówkę. Powinno być 2:1 – szkoda!

70′ – obie ekipy grają dziś o zwycięstwo – przetrwaliśmy ten fatalny w naszym wykonaniu pierwszy kwadrans drugiej odsłony i zaczynamy coraz mocniej naciskać rywali.

71′ – P. Paszkowski groźnie uderzył z narożnika pola karnego – piłka obok słupka.

74′ – teraz atakują gospodarze, seryjnie wrzucając piłkę w naszą szesnastkę – bez skutku.

76′ – Szuba opuszcza boisko – w jego miejsce Filipczak.

78′ – coraz więcej miejsca na boisku – piłkarzy obu zespołów ten mecz kosztuje wiele wysiłku.

80′ – P. Paszkowski – żółta kartka.

82′ – Myrta – żółta kartka.

83′ – brutalny faul na Baumgartenie – gwizdek arbitra milczy.

83′ – taktycznie fauluje Białas – żółta kartka.

87′ – Baumgarten uderza z 16. metrów – piłka niestety przelatuje obok słupka.

89′ – bardzo mocno naciskają świdniczanie – czekamy na efekty. Żeby nie powtórzyć też błędu z pierwszej połowy z samej końcówki.

90′ – sędzia dolicza 4 minuty.

90+ – oko w oko z bramkarzem wychodził Jaroszyński, uderzył niestety niecelnie.

90+ – to powinna być piłka meczowa – uderzenie Filipczaka broni bramkarz rywali!

koniec meczu – mamy remis 1:1 i ten wynik trzeba szanować!