Strona główna 0_Slider Rozpoczynamy historyczny bój z 14-krotnym mistrzem Polski – Ruchem Chorzów!

Rozpoczynamy historyczny bój z 14-krotnym mistrzem Polski – Ruchem Chorzów! [RELACJA]

2

Po dziewięciu miesiącach wracamy do walki o ligowe punkty. Beniaminek sezonu 2020/2021 – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica zmierzy się z 14-krotnym mistrzem Polski – Ruchem Chorzów. Ten historyczny bój z utytułowanym faworytem aktualnej kampanii rozgrywkowej rozpoczyna się o 17.00. Zapraszamy do śledzenia RELACJI LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica: B. Kot, P. Paszkowski, Barros, Orzech. B. Paszkowski, Sowa, Borowy, Chajewski, Baumgarten, Szuba, Krakowski

Skład Ruchu: Lech, Kawula, Mokrzycki, Foszmańczyk, Janoszka, Będzieszak, Idzik, Winciersz, Duchowski, Kulejewski, Kwaśniewski

Zawody poprowadzi trójka arbitrów z Kluczborka, jako główny: Matyszczak.

Prezentacja hymnu klubowego, za kilka minut zaczynamy.

Zawodnicy w oczekiwaniu na syreny upamiętniające rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Rozpoczynamy spotkanie.

3′ – mocny początek świdniczan, nie przestraszyliśmy się utytułowanego rywala.

4′ – ostre dośrodkowanie w nasze pole karne – piłka w boczną siatkę.

8′ – Chajewski – dośrodkowuje w pole karne, dobrze bronią goście.

9′ – jak na razie rozbijamy wszystkie ataki Ruchu.

9′ – bardzo ostry faul Będzieszaka – żółtra kartka.

13′ – w polu karnym znajduje się Dorian Krakowski i strzela na 1:0. SZaleństwo na trybunach, prowadzimy z Ruchem 1:0!!!

15′ – niebezpieczna wrzutka w nasze pole karne, nikt nie zamykał jednak tej akcji.

20′ – gramy jak na razie znakomicie, Ruch jest bezradny.

23′ – Kawula – żółta kartka za faul na Krakowskim.

25′ – fenomenalne uderzenie Szuby z dystansu – 2:0 dla gospodarzy!!!

26′ – w odpowiedzi zawodniku Ruchu uderza z rzutu wolnego bardzo niedokładnie.

29′ – przerwa na uzupełnienie płynów.

31′ – znakomicie broni Kot – groźna sytuacja dla Ruchu.

33′ – znów niebezpiecznie w naszej szesnastce – zawodnik Ruchu jednak na pozycji spalonej.

36′ – Szuba – żółta kartka.

37′ – uderzenie Mokrzyckiego z rzutu wolnego – broni nieco na raty, ale jednak skutecznie Kot.

40′ – więcej piłką grają chorzowianie, ale nasza defensywa jest bezbłędna jak na razie, oby tak do końca.

koniec pierwszej połowy – 2:0 dla gospodarzy.

rozpoczynamy drugą połowę.

Kasolik zmienia Będzieszaka.

52′ – wrzutka w nasze pole karne, piłka ociera się o poprzeczkę.

55′ – niestety gola dla gości, Idzik wykańcza akcję rywali i prowadzimy już tylko 2:1!!!

58′ – zmiana w Ruchu – Sikora zmienia Duchowskiego.

62′ – groźne uderzenie rywali z rzutu wolnego – piłka oboka bramki.

63′ – niestety Mokrzycki trafia z wnętrza pola karnego – mamy 2:2!!!

63′ – Myrta zastępuje Szubę.

65′ – znakomicie spisują się w tej drugiej połowie rywale, naszych piłkarzy ta pierwsza odsłona widać, że kosztowała bardzo wiele.

67′ – Krakowski boisko opuszcza, za niego melduje się Filipczak.

72′ – przerwa na uzupełnienie płynów, w ostatnim starciu ucierpiał niestety nasz obrońca – EDil De Soyuza Barros. Niestety wygląda to na coś poważnego.

76′ – rzut rożny dla rywali – niestety najwięcej zimnej krwi zachowuje Kawula i jest 3:2 dla Ruchu!

77′ – Chajewski – żółta kartka.

80′ – Kot źle obliczył tor lotu piłki – Kwaśniewski trafia z głowy na 4:2!!!

85′ – czerwona kartka dla gracza Ruchu Chorzów – Winciersz i rywale grają w dziesiątkę.

90′ – atakujemy, ale mamy problemy ze sforsowaniem defensywy Ruchu. Sędzia dolicza 5 minut.

koniec meczu – Ruch Chorzów wygrywa 4:2!!!

Poprzedni artykułBiblioteka i wielopokoleniowe centrum powstanie w miejscu dawnej pizzerii
Następny artykułMonologi w ramach projektu „Alchemia teatralna TV”