Strona główna 0_Slider Nowa data premiery filmu „Tenet” Christophera Nolana

Nowa data premiery filmu „Tenet” Christophera Nolana [ROZWIĄZANIE KONKURSU CINEMA3D]

0

Koronawirus krzyżuje plany kolejnych głośnych premier filmowych. Tym razem przesunięto datę wejścia do kin jednej z najbardziej wyczekiwanych tegorocznych produkcji – „Tenet”. Dzieło stworzył znakomity reżyser Christopher Nolan, twórca m.in. „Incepcji”. I w duchu tej słynnej opowieści science-fiction ma pozostać także najnowszy jego film. To właśnie z tym cenionym filmowym twórcą związany jest nasz kolejny, wielki konkurs filmowy. Do wygrania aż 12 biletów na seanse w Cinema3D w Świdnicy.

Brak ustabilizowanej sytuacji, wzmożone zachorowania i niepokojące dane związane z pandemią koronawirusa, w tym w Stanach Zjednoczonych, zmuszają do kolejnych przesunięć premier filmowych. Tak też się stało w przypadku Warner Bros – jednego z największych na świecie producentów oraz dystrybutorów produkcji filmowych, który znów zmienił plany wejścia do kin filmu „Tenet”.

Pierwotnie tytuł miał mieć premierę 17 lipca 2020 roku. Później decyzję pojawienia się filmu na wielkich ekranach zmieniano trzykrotnie – na 31 lipca, 12 sierpnia, aż całkowicie usunięto produkcję z harmonogramu premier. Pod koniec lipca dystrybutor podjął czwartą próbę ogłoszenia debiutu „Tenet” i zapowiedział go na 26 sierpnia w Europie (także w Polsce), a w Stanach Zjednoczonych na 4 września.

„Tenet” to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Najnowszy film mistrza kina Christophera Nolana zapowiadany jest jako następca oscarowej i kultowej już „Incepcji”. Fenomenalny reżyser, który poszerzając granice kina rozrywkowego, wprowadza je na nieznane wody, po raz kolejny podejmuje się skomplikowanej narracji, przekracza wymiary i manipuluje czasem. W fabule nowego filmu pojawia się temat III wojny światowej. Zapobiec jej będzie próbował jeden z tajnych agentów tytułowej organizacji „Tenet”, w którego rolę wcielił się John David Washington. Towarzyszyć mu będzie postać grana przez Roberta Pattinsona. W produkcji zobaczymy też takich aktorów jak chociażby – Elizabeth Debicki, Aarona Taylor-Johnsona, Clémence Poésy, Michaela Caine’a oraz Kennetha Branagha.

To właśnie z tą głośną premierą związany był nasz sierpniowy konkurs filmowy. Do wygrania było aż 12 biletów do Cinema3D w Świdnicy. Aby zdobyć zaproszenia należało: wymienić co najmniej trzy najbardziej znane filmy tego znakomitego reżysera (oprócz tytułów wymienionych w niniejszym tekście). Wśród nich mogły się znaleźć takie produkcje jak – „Memento” z 2000 roku, trylogia o Batmanie [Batman: Początek (2005), „Mroczny rycerz” (2008) i „Mroczny rycerz powstaje” (2012)], „Prestiż” z 2006 roku, „Interstellar” z 2014 roku czy „Dunkierka z 2017 roku. Zaproszenia otrzymali – Anna Trybus (4 bilety), Mariusz Nycz(4 bilety) oraz Rafał Paterek (4 bilety). Gratulujemy!.

/red./

Poprzedni artykułJustyna Ciok po udanych operacjach, ale nowotwór zaatakował kolejne miejsce. Pilnie potrzebne następne wsparcie!
Następny artykułPotrącenie rowerzysty