Strona główna 0_Slider Moje wakacje 2020. Pochwal się zdjęciami i wygraj nagrody!

Moje wakacje 2020. Pochwal się zdjęciami i wygraj nagrody! [KONKURS]

0

Sytuacja związana z koronawirusem, wielu z nas zmieniła wakacyjne plany. Jak udało Wam się spędzić zasłużony, letni wypoczynek w 2020 roku? Gdzie podróżowaliście? Jakie miejsca odwiedziliście? Zapraszamy do naszego konkursu fotograficznego. Pochwalcie się swoimi zdjęciami z tegorocznych wakacji i wygrywajcie nagrody!

Nad Bałtykiem, sierpień 2020, fot. Dariusz Nowaczyński

By wziąć udział w zabawie – wystarczy przesłać jedno zdjęcie, które zostało wykonane w tym roku w trakcie wakacji. Fotografia konkursowa musi być własnego autorstwa. Wiadomości zatytułowane „Wakacje 2020” należy kierować na adres: [email protected]. Mail musi zawierać imię i nazwisko, miejsce oraz datę wykonania fotografii, a także zgody na – przetwarzanie danych w związku z konkursem, publikację zdjęcia oraz wizerunku osoby (jeśli znajduje się na fotografii) na portalu Swidnica24.pl.

Autorzy najciekawszych fotografii otrzymają nagrody. Do wygrania jest aż 12 biletów na dowolne seanse w świdnickim kinie Cinema3D, a także 3 zestawy upominkowe Swidnica24.pl (torba miejska, kubek, długopis i koszulka z logo naszego portalu). Na zgłoszenia czekamy do 27 sierpnia, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dzień później. Wyniki zostaną ogłoszone na portalu Swidnica24.pl w ostatni sierpniowy weekend. O wygranej powiadomimy Was też telefonicznie. Powodzenia!

/red./

Poprzedni artykułPodrzucona kotka potrzebuje domu
Następny artykułW pierwszym sparingu zagrali z beniaminkiem I ligi