Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

6

Zastawione samochodami chodniki i trawniki, a także nietypowe lub niezgodne z przepisami parkowanie, utrudniające życie pozostałym zmotoryzowanym – na takie problemy najczęściej wskazują czytelnicy Swidnica24.pl, nadsyłający zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania”. Kto tym razem przykuł uwagę mieszkańców?

Świdnica, ul. Długa:

Świdnica, ul. Marcinkowskiego:

Świdnica, ul. Grodzka:

Marcinowice, ul. Świdnicka. Opis nadesłanego zdjęcia: “przystanek autobusowy w kierunku Świdnicy, kierowca TIR-a zatrzymał się blokując wjazd na zatoczkę autobusową, wyjazd wozów strażackich oraz wyjazd z drogi podporządkowanej na krajową drogę 35. Kierowca wybrał się na zakupy do Żabki, przez co blokował wyjazd przez około 15 minut”:

Świdnica, ul. Kliczkowska:

Świebodzice, Rynek:

Świdnica, ul. Kozara-Słobódzkiego:

Świdnica, ul. Okrężna:

Świdnica, ul. Spółdzielcza:

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  strazmiejska@sm.swidnica.pl 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem kontakt@swidnica24.pl. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. mn/