Strona główna Sport Pływanie KS Neptun zaprasza na treningi pływackie

KS Neptun zaprasza na treningi pływackie

0

Wielkimi krokami zbliża się nowy rok szkolny, a co za tym idzie pływacki sezon 2020/2021. Klub Sportowy Neptun Świdnica zaprasza wszystkie chętne dzieci do udziału w zajęciach nauki pływania.  

Wszyscy są już przygotowani do pracy naukowej? Zapewne tak. Ciekawi Was jak podnieść efektywność waszych szarych komórek oraz zadbać o szeroko pojęte zdrowie? Rozwiązanie jest proste. Uprawiajcie sport! Zapiszcie się do klubu sportowego, na przykład pływackiego i podnieście własne umiejętności intelektualne, jednocześnie inwestując w swoje zdrowie. O wymiernych efektach pływania mogą bez wątpienia poświadczyć wszyscy nasi klubowicze. Zabierz zatem koleżankę, kolegę i przyjdź do nas na naukę i doskonalenie pływania. Nowy sezon czas rozpocząć – przekazuje Marek Florczak z Klubu Sportowego Neptun Świdnica.

Zapisy do klubu prowadzimy on- line. Na stronie internetowej http://ksneptun-swidnica.pl/ jest formularz umożliwiający zapisy nowych dzieci i młodzieży. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Umowa i regulamin dostępne są w zakładce dokumenty. W razie pytań prosimy śmiało dzwonić 509-598-917 ( Wiesław Siejka) – informują przedstawiciele klubu.