Strona główna Sport Piłka nożna Juniorzy młodsi znów wygrywają, po raz piąty z rzędu…

Juniorzy młodsi znów wygrywają, po raz piąty z rzędu…

0

Fantastyczną serię kontynuują juniorzy młodsi Polonii-Stali Świdnica. Podopieczni trenera Grzegorza Borowego sięgnęli po kolejne zwycięstwo podczas letniego okresu przygotowawczego.

Biało-zieloni po wcześniejszych zwycięstwach sparingowych z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych (13:1), Górnikiem Wałbrzych (4:3), Ślęzą Wrocław (4:1) i Lechią Dzierżoniów (5:1) sięgnęli po kolejny triumf. W rewanżowej potyczce ze Ślęzą Wrocław rozgrywanej tym razem na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, pokonali przeciwników po zaciętym boju 3:2. Dwa gole w tym pojedynku były dziełem Jakuba Solarza, a jeden testowanego zawodnika.

Był to zacięty i wyrównany mecz. Dzięki determinacji i walce, w końcowych fragmentach zdołaliśmy przechylić jednak szalę zwycięstwa na swoją stronę. W Świdnicy tworzy się zespół, który powalczy o awans ligę wyżej. Teraz w czwartek, 6 sierpnia czeka nas kolejny sprawdzian. O godz. 16.00 zagramy na swoim terenie z Karkonoszami Jelenia Góra. W niedzielę czeka nas rywalizacja z Chrobrym Głogów – komentuje trener drużyny, Grzegorz Borowy.

Polonia-Stal Świdnica – Ślęza Wrocław 3:2

Skład: Przyborowski, Trybuszewski, Ratajczak, Kaźmierczak, Migas, J. Solarz, Gliwa, Michta, M. Solarz, zawodnik testowany, Staroń, Bujak, Kałwak, Wojciechowski, Szewczyk, zawodnik testowany, Janas.

/MDvR/