Strona główna 0_Slider Festiwal Smaków Świata już za tydzień w Świdnicy!

Festiwal Smaków Świata już za tydzień w Świdnicy! [KONKURS]

1

Kuchnię azjatycką, włoską, grecką, meksykańską, amerykańską, niemiecką i wiele innych będzie można skosztować w przyszły weekend od 28 do 30 sierpnia. Światowe przysmaki z popularnych food trucków będą serwowane na świdnickim rynku.

Na rynku w Świdnicy stanie ponad 20 punktów gastronomicznych, w tym oczywiście uwielbiane przez wielu smakoszy food trucki. W mobilnych restauracjach będziemy mogli zjeść chociażby kultowe hamburgery, włoskie ravioli lub gnocchi, greckie souvlaki z różnych rodzajów mięs czy oryginalne lody tajskie z dodatkiem świeżych owoców i słodkości, a także wiele innych przysmaków z różnych zakątków świata.

Świdnicki Festiwal Smaków Świata gościć będzie przez trzy dni – od 28 do 30 sierpnia. Każdego festiwalowego dnia food trucki będą czekać na miłośników dobrego jedzenia od godziny 12.00 do 21.00.

Wygraj voucher na festiwalowy przysmak!
Dla naszych Czytelników mamy aż sześć voucherów o wartości  do 30 zł na potrawy ze Świdnickiego Festiwalu Smaków Świata. By je otrzymać należy w przesłanym na adres [email protected] mailu odpowiedzieć na pytanie: Gdzie i kiedy zostały zapoczątkowane mobilne restauracje?  Mail powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych w związku z konkursem. Na odpowiedzi czekamy do 27 sierpnia do południa. Rozstrzygnięcie zostanie opublikowane na portalu. Laureaci zostaną poinformowani o zwycięstwie telefonicznie. Powodzenia!

/red./