Strona główna 0_Slider Biało-zieloni piłkarze walczą o punkty z wrocławską Ślęzą

Biało-zieloni piłkarze walczą o punkty z wrocławską Ślęzą [RELACJA LIVE VIDEO]

1

Po meczach z Ruchem Chorzów i MKS-em Kluczbork przyszedł czas na goszczenie w Świdnicy kolejnej ekipy ze ścisłej czołówki grupy trzeciej makroregionalnej III ligi. Piłkarze Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica podejmują dziś Ślęzę Wrocław – drużynę mającą w swoim dorobku komplet punktów. Zapraszamy do śledzenia RELACJI LIVE, startujemy o 15.00!

Gramy dziś w składzie: B. Kot, Kozachenko, Białas, Sowa, P. Paszkowski, Sztylka, Stachurski, Borowy, Myrta, Baumgarten, Jaroszyński

Prezentacja Polonia Stal Świdnica – Ślęza Wrocław

Czas rewanżu nadchodzi! ⚽️🔥W takim składzie na mecz ze Ślęza Wrocław wybiegną 🤍💚 piłkarze! Już niebawem na naszej stronie pojawi się również link do relacji tekstowej i video live! 🎥📝Zapraszamy do śledzenia relacji i kibicowania naszym zawodnikom! ⚽ Zaczynamy o godzinie 15:00‼️

Gepostet von MKS Polonia-Stal Świdnica am Samstag, 22. August 2020

Skład Ślęzy: Zabielski, Stempin, Pisarczuk, Kotyla, Gulherme, Traczyk, Olejniczak, Stępień, Samiec, Muszyński, Tomaszewski.

Zawody poprowadzi trójka arbitrów z Kolegium Sędziów ze Świebodzina, jako główny: Maciej Mikołajewski.

Zaczynamy za około 10 minut

RELACJA LIVE:

Rozpoczynamy spotkanie.

2′ – bardzo niedokładnie strzelają rywale.

3′ – wrzucamy piłkę w pole karne Ślęzy – niestety bez skutku.

7′ – piłkę głową trąca Traczyk – piłka przelatuje nad poprzeczką.

9′ – teraz główkował Myrta, piłkę złapał jednak golkiper Ślęzy.

12′ – nieco nerwowo w formacji defensywnej grają jak na razie rywale, Baumgarten bliski przejęcia futbolówki.

13′ – Traczyk – żółta kartka za przerwanie świdnickiej kontry.

16′ – Baumgarten groźnie zgrywał piłkę głową do Jaroszyńskiego, ale naszego napastnika w ostatniej chwili wyprzedził bramkarz gości.

18′ – w polu karnym znakomicie odnajduje się Baumgarten i potężną „bombą” wyprowadza nas na prowadzenie!!!!

22′ – jak na razie faworycie tego meczu nie są w stanie na poważnie zagrozić bramce Bartka Kota i oby tak zostało.

23′ – Sowa dośrodkowuje z rzutu rożnego – piłka ląduje tylko w bocznej siatce.

25′ – na strzał decydują się rywale, piłka mija światło naszej bramki.

28′ – Kot broni mocne uderzenie z dystansu – Ślęza nieco się rozkręca.

32′ – groźna wrzutka Paszkowskiego z prawej strony boiska, niestety nikt z naszych nie zdołał się sięgnąć tej piłki.

34′ – Baumagrten dośrodkowuje w pole karne Ślęzy, niestety dla nas minimalnie niedokładnie.

37′ – i w odpowiedzi mocna centra w naszą szesnastkę – nikt nie zdołał sięgnąć tej piłki i wciąż na prowadzeniu 1:0 gospodarze!

42′ – cały czas gramy bardzo mądrze i uważnie w defensywie – goście mają spore problemy z konstruowaniem swoich ataków.

44′ – niestety podobnie jak w Żmigrodzie tracimy gola do szatni, najwięcej zimnej krwi w naszym polu karnym zachował Stępień i mamy remis 1:1

45+ – znów Stępień – 2:1 dla Ślęzy!!!

koniec pierwszej połowy – przegrywamy 1:2

rozpoczynamy drugą połowę – Szuba zastępuje Sztylkę.

48′ – faulujemy w polu karnym i mamy jedenastkę dla Ślęzy – Pisarczuk trafia na 3:1!!!

51′ – znakomita akcja świdniczan zakończona minimalnie niecelnym uderzeniem Myrty!

52′ – piłkę głową w naszym polu karnym trącił Tomaszewski – piłka przeleciała jednak obok bramki.

57′ – na boisku robi się więcej miejsca, piłką grają cały czas świdniczanie, Ślęza cofnięta do defensywy i jak na razie spisuje się w tym elemencie bardzo dobrze.

59′ – oko w oko z bramkarzem wychodził Jaroszyński – niestety nasz napastnik zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.

60′ – w odpowiedzi Ślęza – Guilherme zablokowany.

64′ – tempo meczu nieco „siadło” – rywale grają mądrze i nie spieszy im się z forsowaniem tempa tego pojedynku.

67′ – podwójna zmiana w naszej ekipie – Krakowski i B. Paszkowski za Kozachankę i Stachurskiego.

68′ – dobra okazja Krakowskiego – nasz ofensywny gracz w ostatniej chwili został powstrzymany przez obrońcę.

74′ – rzut wolny dla świdniczan – mocne uderzenie Szuby zablokowane.

75′ – Szczygieł zastępuje Jaroszyńskiego.

77′ – zabójcza kontra wrocławian i mamy 4:1. Znów trafia Stępień!

80′ – Filipczak zmienia Borowego.

81′ – rzut rożny dla Ślęzy, wykładamy w zasadzie piłkę jak na tacy Stępniowi, a ten trafia na 5:1. To już jego czwarty gol w tym spotkaniu.

85′ – biało-zieloni nie rezygnują z walki i to trzeba docenić, fantastyczne uderzenie z dystansu Sowy i mamy gola na 2:5!

koniec meczu – przegrywamy 2:5!

Poprzedni artykuł900 nowych zakażeń koronawirusem w Polsce. Jaka sytuacja na Dolnym Śląsku i w powiecie świdnickim?