Strona główna Wydarzenia Świdnica Bezpłatne zajęcia warsztatowe dla seniorów wraz z dziećmi

Bezpłatne zajęcia warsztatowe dla seniorów wraz z dziećmi

0

Z myślą o świdnickich seniorach (w wieku 60+) i dzieciach (w wieku od 7 do 14 lat) będących pod ich opieką, od września do października będą się odbywać kolejne bezpłatne zajęcia.

Na uczestników czekać będą warsztaty integracyjno-komunikacyjne z wykorzystaniem kreatywnych gier i zabaw, a także zajęcia taneczne – poznanie kroków tańców towarzyskich, m.in.: cza cza, salsa i innych układów tanecznych. Zajęcia będą odbywały się w godzinach popołudniowych w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych w Świdnicy (ul. Długa 33) oraz w Centrum Wpierania Inicjatyw (Rynek 39-40).

Zapisy do poszczególnych grup już od wtorku, 18 sierpnia prowadzić będzie Regionalna Informacja Turystyczna i Kulturalna w Świdnicy (Rynek 39-40) w godzinach od 10.00 do 18.00. Od 18 do 23 sierpnia zapisywać się mogą tylko seniorzy wraz z dziećmi nad którymi będą sprawować opiekę. W przypadku wolnych miejsc, w kolejnych dniach będą prowadzone zapisy samych seniorów, chcących wziąć udział w warsztatach. Zapisywać się można osobiście lub telefonicznie (nr tel. 74 852 02 90). Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje więc kolejność zgłoszeń.

Uczestnicy muszą posiadać środki ochrony osobistej, czyli maseczki. Zaleca się nie branie udziału w zajęciach osób, które w ciągu ostatnich 14 dni miały kontakt z osobą, u której potwierdzono lub podejrzewa się zakażenie SARS-Cov-2, objętej kwarantanną, a także osób wykazujących objawy infekcji dróg oddechowych.

/UM Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułSynoptycy ostrzegają przed burzami. Pogodowy alert II stopnia dla powiatu świdnickiego
Następny artykułKolejne budynki w świdnickim śródmieściu odzyskają blask [FOTO]