Strona główna 0_Slider Zdjęcia znalezione w książce. Kto na nich jest?

Zdjęcia znalezione w książce. Kto na nich jest?

0

Na jednym widać pannę i pana młodego pewnie wraz z drużbami, na kolejnym samych świeżo upieczonych małżonków, na trzecim charakterystyczną dedykację. Stroje i pozy wskazują, że zdjęcia mogły zostać wykonane w latach 90. XX wieku lub na początku XXI wieku. Gdzie? I co najważniejsze – do kogo należą?

Na niespodziankę natknął się pan Bartek, który w świdnickim antykwariacie Exlibris przy ul. Przechodniej kupił książkę. Między kratkami „Misery” Stephena Kinga znalazł zdjęcia ze ślubnej sesji.

Nie wiadomo, czy bohaterowie fotografii są mieszkańcami Świdnicy. Możliwe, że książka wędrowała przez wiele miejsc, zanim trafiła do antykwariatu przy Przechodniej. Ale być może właścicieli uda się odnaleźć. – Może to być dla kogoś cenna pamiątka – zastanawia się pan Bartosz i prosi internautów o pomoc. Jeśli ktoś rozpoznaje osoby ze zdjęć, prosimy o kontakt z redakcją na adres [email protected].

Moc czytelników Swidnica24.pl jest ogromna. W sierpniu 2019 roku błyskawicznie dzięki licznym udostępnieniom udało się odnaleźć właścicieli aparatu fotograficznego, znalezionego w Rumunii.

/asz/