Strona główna Sport Siatkówka Zapraszamy na drugi turniej siatkówki plażowej

Zapraszamy na drugi turniej siatkówki plażowej

0

Przed nami drugi w tym sezonie letnim Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej organizowany przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Tym razem zmagania przeprowadzone zostaną w kategorii par mieszanych – mikstów, a całe zawody odbędą się w niedzielę, 19 lipca na terenie kompleksu sportowego przy ulicy Śląskiej. 

Czy i tym razem możemy spodziewać się tak znakomitej frekwencji? Przypomnijmy, że podczas czerwcowego turnieju na starcie stanęło aż 36 par męskich i 27 drużyn kobiecych. Był to rezultat przeszło dwukrotnie lepszy niż miało to miejsce podczas poprzednich sezonów. Najbliższe zawody odbędą się w niedzielę, 19 lipca. Tradycyjnie na starcie znajdą się drużyny dwuosobowe, ale tym razem będą to pary mieszane – miksty. Walka rozpocznie się o godz. 10.00, pół godziny wcześniej ruszą zapisy do udziału w turnieju. Wszelkie dodatkowe informacje pod numerami telefonów: 74 852 12 62 i 607 944 999. Będzie to druga z trzech zaplanowanych w tym sezonie imprez. Ostatnia odbędzie się w niedzielę, 9 sierpnia, a rozegrana zostanie w kategorii mężczyzn open.

Szczegółowy regulamin lipcowego turnieju: Regulamin-Plażówka

Klasyfikacja zwycięzców I turnieju (28 czerwca):

Kobiety:
1. Agnieszka Sitko, Natalia Semeniaka (Wrocław)
2. Dominika Sobolska, Karolina Lorek (Wrocław)
3. Katarzyna Kowalska, Paula Cieślak (Jelenia Góra)
4. Ewa Mirosławska, Aleksandra Deptuch (Wrocław)

Mężczyźni:
1. Viatcheslav Tarasov, Kacper Bołda (Wrocław)
2. Mateusz Bury, Paweł Frydrychowski (Wrocław, Kudowa Zdrój)
3. Dmitrij Kurianov, Volodymyr Kushch (Wrocław)
4. Wiktor Mordarski, Dominik Płużka (Wałbrzych)

/MDvR/

Poprzedni artykułMieszkańcy skarżą się na zatruwanie powietrza. Rozważają zgłoszenie sprawy do prokuratory
Następny artykułPowódź w piwnicach po każdym deszczu. Świdnickie wodociągi pracują nad ustaleniem przyczyny problemu na Osiedlu Młodych