Strona główna Wydarzenia Wyjątkowe zapachy w Twoim domu

Wyjątkowe zapachy w Twoim domu

0

Człowiek odbiera świat zmysłami, kodując w pamięci swoje doświadczenia. Bodźcem, który pomaga przywołać nawet odległe wspomnienia, jest zapach. Często te aromaty, które kojarzą się z przyjemnymi chwilami, stają się naszymi ulubionymi. Znajome zapachy z dzieciństwa, ze wspaniałych wakacji, świąt spędzanych z rodziną, czy romantycznych chwil we dwoje, wywołują emocje sprzed lat i pozwalają poczuć się jak wtedy. Świece zapachowe wybierane do domu obecnie, mogą stać się kotwicami, które zatrzymają szczęśliwe chwile i przywrócą je w przyszłości, kiedy znowu poczuje się ich zapach.

Dlaczego warto otaczać się wyjątkowymi zapachami?
Dobrze jest jeśli niepowtarzalny zapach towarzyszy wyjątkowym chwilom, którym chce się nadać znaczenie szczególne. Jeśli byłaby to używana powszechnie woń jednego kwiatu, owocu, czy potrawy, wyczuwana zbyt często bardzo szybko straciłaby na znaczeniu. Jeżeli natomiast zapach będzie unikalny i skomponowany tak, by uwalniał cały zestaw następujących po sobie nut zapachowych, odciśnie się w podświadomości niczym pieczęć nałożona na chwile, które chciałoby się zatrzymać. Przywołanie ich na nowo będzie możliwe, dzięki uwolnieniu tych samych aromatów ponownie.

Takie absolutnie unikalne kompozycje nut zapachowych mogą zapewnić wyłącznie starannie dobrane świece zapachowe, które podobnie jak perfumy posiadają nuty głowy, serca i bazy, uwalniające się stopniowo podczas palenia. Nuty zapachowe głowy są tymi, które wysuwają się na pierwszy plan i można je poczuć od razu. Nuty serca pojawiają się po jakimś czasie palenia, najczęściej po upływie kilkunastu minut i łącząc się z nutami głowy, zaskakują aromatem. Ostateczny charakter zapachu utwierdzają nuty bazy, które mogą być wyczuwalne najdłużej. To wszystko składa się na wyjątkowość danej świecy, która tylko w takim wydaniu potrafi zapewnić niepowtarzalne doznania zapachowe. To właśnie dzięki takim unikalnym kompozycjom, świece Yankee Candle podbiły serca ludzi na całym świecie.

Co jeszcze sprawia, że świece zapachowe Yankee Candle cieszą się popularnością?
Wyjątkowe kompozycje zapachowe świec Yankee Candle to nie jedyne ich atuty. Na uwagę zasługuje fakt, że te niepowtarzalne aromaty uzyskuje się dzięki dodatkom naturalnych olejków eterycznych. Świece produkowane są z oczyszczonej w procesie rafinacji parafiny, z użyciem bawełnianych pozbawionych ołowiu knotów. Eleganckie słoiczki z przykrywkami i przyciągającymi wzrok etykietami, w których zamknięte są aromaty, przyciągają rzesze klientów, którzy często posiadają całe zapachowe kolekcje.

Jest to możliwe, gdyż marka regularnie wypuszcza na rynek nowe unikalne kompozycje, często nawet w zestawach. Żeby śledzić na bieżąco oferty i poznać różne dostępne w sprzedaży nuty zapachowe warto znaleźć sklep internetowy, który posiada duży wybór produktów tej marki. Jeżeli szuka się ulubionego zapachu, można go zakupić w różnej wielkości słoiczkach. Jeśli nie ma tej pewności czy dana woń się komuś spodoba, dostępne są również dużo tańsze samplery do przetestowania zapachu.

Oryginalne świeczki Yankee Candle wzbogacają zmysły o nowe doznania. Mogą być dobrą inwestycją nie tylko w przyjemne odczucia dzisiaj, ale i to, co doceni się po latach, ludzkie wspomnienia, które obudzą się w chwili, gdy znajomy i niepowtarzalny zapach podrażni zmysł powonienia.

/Artykuł sponsorowany/