Strona główna Wydarzenia Żarów V Żarowskie Spotkanie Miłośników Motoryzacji za miesiąc

V Żarowskie Spotkanie Miłośników Motoryzacji za miesiąc

0

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oraz Żarowska Izba Historyczna zapraszają właścicieli pojazdów zabytkowych, kolekcjonerskich, unikalnych, specjalnych, sportowych, tuningowych i militarnych do udziału oraz zaprezentowania swojej perełki motoryzacyjnej podczas V Żarowskiego Spotkania Miłośników Motoryzacji.

– Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie drogą mailową na adres: [email protected] (prosimy podać imię i nazwisko, miejscowość oraz podstawowe informacje dotyczące pojazdu). Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 1 sierpnia 2020r. (godz. 16:00). Impreza ma charakter zamknięty, dlatego udział w niej mogą wziąć wyłącznie pojazdy zgłoszone w wyznaczonym terminie i potwierdzeniu uczestnictwa otrzymanym z naszej strony – mówi Bogdan Mucha z Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Impreza odbędzie się w niedzielę, 2 sierpnia na Targowisku Miejskim i przyległym parkingu w Żarowie przy ul. Dworcowej, w godzinach 14:00-19:00. Więcej informacji już niebawem. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Regulamin dostępny na http://www.izba.centrum.zarow.pl/

/UM Żarów/

Poprzedni artykułŚwidniccy muzycy dostępni na Spotify
Następny artykułJaki krem do rąk wybrać, aby mieć piękne, zadbane dłonie?