Strona główna 0_Slider Samorządowcy z Dolnego Śląska w Świdnicy o poparciu dla Rafała Trzaskowskiego

Samorządowcy z Dolnego Śląska w Świdnicy o poparciu dla Rafała Trzaskowskiego

6

Z inicjatywy prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka kilkudziesięciu samorządowców z Dolnego Śląska podczas wspólnego spotkania w Świdnicy chce poprzeć kandydata KO w wyborach prezydenckich. 10 lipca o 11.00 pojawią z Rafałem Trzaskowskim na Rynku w Świdnicy. Gospodarzem eventu jest Jacek Sutryk.

Swoje poparcie dla ubiegającego się o urząd prezydenta Rafała Trzaskowskiego wyrazili m.in. prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak, prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska (przed I turą w sztabie wyborczym Roberta Biedronia), burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski, burmistrz Głuszycy Roman Głód, burmistrz Milicza Piotr Lecha, burmistrz Kłodzka Michał Piszko i wielu innych.

Jesteśmy samorządową rodziną. Łączą nas wartości, łączy nas wspólnota. Łączy nas przywiązanie do demokracji, wolności, do wzajemnego szacunku. W samorządowej rodzinie – myślę, że jak w każdej rodzinie, staramy się wzajemnie wspierać i dopingować. Szczególnie w tych ważnych chwilach. Dlatego mówimy jednym głosem – w niedzielę, 12 lipca oddamy swój głos na Rafała Trzaskowskiego. Bo jest jednym z nas. Bo rozumie samorząd, rozumie mieszkańców i ich problemy. Bo będzie te problemy rozwiązywać wspólnie, w oparciu o dialog. Niech żyje Polska, niech żyje samorząd! – napisał na swoim profilu prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.

Spotkanie Rafała Trzaskowskiego z mieszkańcami rozpocznie się na świdnickim Rynku w najbliższy piątek o godzinie 11.30.

/opr. red./

Poprzedni artykułKierowca z ponad dwoma promilami alkoholu
Następny artykułKoronawirus w powiecie świdnickim. 12 osób na kwarantannie