Mamy świetne wieści dla wszystkich nieco bardziej doświadczonych piłkarzy na naszym terenie. Podokręg Wałbrzych Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej po raz pierwszy planuje zorganizować ligę oldbojów 35+!
Rozgrywki mają wystartować od września tego roku. Wszystkie chętne drużyny klubowe i nie tylko z terenu Podokręgu Wałbrzych (byłe województwo wałbrzyskie) zapraszamy do uczestnictwa. Zapisy i informacje: Dariusz Stachurski 602 78 18 68, [email protected]
/MDvR/

![Walczą w morderczych warunkach. 48 drużyn na starcie turnieju na piachu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/III-charytatywny-turniej-siatkowki-plazowej-Pierogi-na-Skrzydlach-2026.06.27-24-238x178.jpg)








