Strona główna Wydarzenia Gmina Świdnica Kino na leżakach w Burkatowie po raz drugi

Kino na leżakach w Burkatowie po raz drugi

0

To już druga odsłona „Wakacyjnego Kina na Leżakach” w Burkatowie, którego organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji we współpracy z gminą Świdnica, Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej, sołectwem Burkatów oraz GLKS Świdnica. 1 sierpnia będzie można obejrzeć dwa seanse: bajkę dla dzieci LORAX o godz. 18.00 oraz na film „Narodziny Gwiazdy” o godz. 21.00.

Teren rekreacyjny w Burkatowie, fot. archiwum

Start imprezy o godzinie 16:00, a na początek bezpłatne warsztaty dla dzieci: las w słoikach, malowanie kubków, lawendowe skarby, woreczki, słoiczki (należy zgłosić się po wejściówkę/opaskę) oraz sportowe miasteczko GLKS.

W godzinę „W” o 17:00 zawyją syreny, a uczestnicy zatrzymają się się na minutę ciszy, by oddać hołd powstańcom warszawskim.

O godzinie 18:00 organizatorzy zapraszają na bajkę dla dzieci pt: „Lorax”, a o godzinie 21:00 rozpocznie się projekcja filmu pt. „Narodziny gwiazdy” (powyżej 15 roku życia). Warto wspomnieć, że film w 2019 roku otrzymał Oscara za najlepszą piosenkę – „The Shallow”, którą zaśpiewali Lady Gaga i Bradley Cooper. Na wszystkich uczestników kina będą czekały wygodne kolorowe leżaki. Aby poprawić sobie komfort oglądania, warto zabierać ze sobą ciepłe kocyki.

O zaspokojenie apetytu i ugaszenie pragnienia uczestników zadba jak zawsze niezawodne sołectwo Burkatów. Ze strony organizatora zostaną zapewnione środki dezynfekujące, a leżaki zostaną ustawione w odpowiednich odległościach. Należy pamiętać o maseczkach i o przestrzeganiu podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Po darmowe wejściówki na to wydarzenie (specjalne opaski na rękę) należy zgłaszać się w biurze Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnica na ul. B. Głowackiego 4 (pokój 314) tel. 74/852-30-67 wew. 313 lub 696-061-715

/UG Świdnica, opr.red./

Poprzedni artykułZielona strona Świdnicy. Park im. Sikorskiego: od fortyfikacji, przez amfiteatr, po górkę saneczkową
Następny artykułAleż przymierzył, gol Chajewskiego ozdobą meczu w Nysie! [VIDEO]