Strona główna Wydarzenia Świdnica Zebranie 50 podpisów warunkiem udziału w debacie o stanie Świdnicy

Zebranie 50 podpisów warunkiem udziału w debacie o stanie Świdnicy

4

Prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska zaprasza do udziału w publicznej debacie nad stanem Świdnicy. By móc w niej uczestniczyć, chętny musi zebrać 50 podpisów poparcia.

Dzisiaj świdnicki magistrat opublikował komunikat, zachęcający do  „zapoznania się z „Raportem o stanie Gminy Miasta Świdnica za 2019 rok” – dokumentem, który podsumowuje pracę samorządu w ubiegłym roku. Informacje w nim zawarte odnoszą się do wszystkich dziedzin życia w naszym mieście. Mówią m.in. o stanie finansów, oświaty, pomocy społecznej. W raporcie przedstawiono najważniejsze miejskie inwestycje, główne aspekty w sferze mieszkalnictwa czy gospodarki nieruchomościami.

Debata o stanie miasta odbędzie się podczas sesji Rady Miejskiej Świdnicy w czwartek, 18 czerwca br. Zachęcamy już dziś do zapoznania się dokumentem. Raport dostępny jest w biuletynie informacji publicznej miasta Świdnica. W debacie nad „Raportem o stanie Gminy Miasta Świdnica” mogą uczestniczyć mieszkańcy miasta. Każdy, kto chciałby skorzystać z tej możliwości zobowiązany jest do złożenia do przewodniczącego rady miejskiej pisemnego zgłoszenia, popartego podpisami 50 osób.”

/opr. red./

Poprzedni artykułWysokie sparingowe zwycięstwo Victorii
Następny artykułNie udało się uratować 25-letniego pasażera