Strona główna Temat dnia Włamania w Krakowie

Włamania w Krakowie

0
Wiele osób zastanawia się, czy zagrożenie białymi włamaniami w Krakowie jest duże. Przede wszystkim warto sobie wyjaśnić, czym są tzw. białe włamania i dlaczego dotyczą popularnych na rynku zamków Dierre. Fakty związane z tą kwestią przybliżają zaufani, dobrzy ślusarze, którzy pracując w Pogotowiu zamkowym Kraków na co dzień mają styczność z tym problemem. Zobacz, co trzeba wiedzieć o zamkach Dierre na klucz piórowy i jak można uchronić się przed tzw. białym włamaniem Dierre.
Pogotowie ślusarskie i pomoc przy zamkach Dierre na klucz piórowy
Ci, którzy rozeznają się na rynku zabezpieczeń, z pewnością spotkali się z wyrobami producenta zamków Dierre, który jest jednym z wiodących. Zamki Dierre znajdują zastosowanie nie tylko w mieszkaniach i lokalach prywatnych, ale także firmowych. Powszechnie wiadomo, że produkty wspomnianej firmy cechują się dobrą jakością, a producent nieustannie pracuje nad ulepszaniem technologii w wytwarzanych przez siebie zamkach do drzwi. Z pewnością nie można im odmówić wytrzymałości lub bezpieczeństwa, chociaż tutaj trzeba zaznaczyć, że nie dotyczy to wszystkich modeli. Jeden rodzaj spośród omawianych zamków do drzwi nieco wyłamuje się z tak dobrej rekomendacji. Konkretnie mowa o zamkach na klucz piórowy, które pociągnęły za sobą problem białych włamań w Krakowie i innych miastach. O co dokładnie chodzi?

Ryzyko białego włamania w Krakowie
Kiedy zamki na klucz piórowy stały się popularne, wiele osób sądziło, że będą one bardzo dobrym i wyjątkowo mocnym zabezpieczeniem, które oprze się ewentualnej ingerencji osób z zewnątrz. Niestety czas pokazał, że włamywacze znaleźli sposób, jak sobie z nimi poradzić. Okazuje się, że nie potrzeba wcale tak wiele – już przy użyciu specjalnego wytrycha wprawni złodzieje są w stanie sforsować mechanizm zamka na klucz piórowy Dierre i dostać się do środka. Stąd też wzięła się niechlubna nazwa białych włamań Dierre. Czy ten fakt oznacza, że nie ma dobrego wyjścia i każdy posiadacz zamka na klucz piórowy jest narażony na niebezpieczeństwo? Oczywiście, że nie.

Wymiana zamka rozwiązaniem problemu
Doświadczeni fachowcy z Pogotowia ślusarze w Krakowie rekomendują jak najszybszą wymianę zamków Dierre na wybrany, bezpieczniejszy model. Są oni w stanie polecić te zamki do drzwi, które lepiej sprawdzą się w roli solidnego zabezpieczenia domu czy biura. W Pogotowiu zamkowym usługi wymiany zamków wykonywane są praktycznie codziennie, a w razie potrzeby zawsze można liczyć na pomoc profesjonalnych ślusarzy.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułZagrają w turnieju już po raz ósmy
Następny artykułStraż miejska kontroluje noszenie maseczek w autobusach