Strona główna Sport Inne Trwają zapisy na II Turniej FIFA 2020

Trwają zapisy na II Turniej FIFA 2020

0

Po styczniowych emocjach związanych z pierwszą edycją, czas na II Turniej FIFA 2020 rozgrywany w Świdnicy. Impreza e-sportowa odbędzie się w niedzielę, 5 lipca w Sport Barze i zgromadzi na starcie 40 uczestników. Właśnie ruszyły zapisy do udziału w turnieju. 

W końcu możemy to ogłosić! Wracamy do Was z turniejami stacjonarnymi, które zostały wstrzymane z powodu pandemii koronawirusa. Pandemia jeszcze nie ustała, ale przy zastosowaniu specjalnych środków ostrożności przez Was i przez nas możemy zobaczyć się podczas turnieju. Wracamy tam, gdzie rozpoczęliśmy turnieje w styczniu, czyli do Świdnicy. SportBar to doskonałe miejsce na tego typu imprezy, więc miejsce na powrót jest idealne. Mało tego, w okolicy znajduje się Burger Stacja, która jak ostatnio dorzuci dla Was vouchery jako nagrody. Jeśli chodzi o sam turniej, to widzimy się w niedzielę, 5 lipca o godzinie 14:00. Pamiętajcie, aby zabrać maseczki. Standardowo maksymalna ilość zawodników, jaka będzie mogła wziąć udział w turnieju, to 40 osób. Udział w imprezie możliwy jest dla zawodników od 12 lat, przy zgodzie rodziców lub opiekunów prawnych – przekazują organizatorzy turnieju.

Zapisów do zawodów dokonujemy na maila: [email protected], wysyłając formularz zgłoszeniowy i wszelkie potrzebne dane, o których przeczytacie w regulaminie. Zachęcamy do zapoznania się z nim, bowiem oszczędzi nam to trochę czasu na wyjaśnianie pewnych kwestii. Wpisowe do turnieju pozostaje niezmienne, czyli 35 zł. Zmieniły się jedynie dane i konto do wpłaty. Przelewu wpisowego możecie dokonać na dane: Jarosław Danielak „AD-FONTES” Agencja Wydawnicza, Nest Bank 03 1870 1045 2078 1065 3928 0001. Czas na dokonanie wpłaty macie do 28 czerwca. W turnieju będziecie mogli grać dowolną drużyną klubową lub reprezentacją, które będziecie mogli zmieniać podczas całego turnieju. Rezerwujcie zatem czas w niedzielę i wbijajcie na turniej. Kto był w styczniu, ten wie, że była dobra zabawa – dodają organizatorzy przedsięwzięcia.

Regulamin turnieju – https://drive.google.com/file/d/1AZrLg8ekE0aZk-_J-7khQ2WglCWdUCrD/view?usp=sharing

Formularz zgłoszeniowy – https://drive.google.com/file/d/1tzTgjmVsr_A3VNHk3ivj22vuXavA95_F/view?usp=sharing

Zgoda rodziców – https://drive.google.com/file/d/1Cber4PVXmemoyWXB_yLwYYc6cTh2u81s/view?usp=sharing

/MDvR/

Poprzedni artykułPo awarii instalacji mieszkańcy odcięci od dostaw gazu. Na długo
Następny artykułGłosowanie w czasie pandemii: maseczki, dezynfekcja lokali, limit wyborców. O czym pamiętać? Gdzie oddać głos?