Wyniki badań w kierunku zakażenia koronawirusem u 99 pensjonariuszy i personelu Domu Pomocy Społecznej są negatywne. Dzisiaj o północy zostanie zdjęta kwarantanna z pracowników ośrodka.
Badania zostały zlecone przez sanepid po wykryciu koronawirusa u dwóch osób zatrudnionych w żarowskim DPS-ie. Wyniki wykazały, że nikt więcej nie został zakażony i placówka wraca do normalnego funkcjonowania.
/red./

![Kolejki po kulinarne skarby. V Święto Pieroga w Łażanach [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/V-Swieto-Pieroga-w-Lazanach-20.06.-2026-3-238x178.jpg)
![Rowerowe połączenie Świdnicy z Żarowem coraz bliżej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/sciezka-Zarow-Wierzbna-6-238x178.jpg)

![Zalane piwnice i podtopione posesje. Bilans niedzielnej burzy nad regionem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/burza-2026.06.21-mix-100x75.jpg)

![Ulewa i potężna burza sparaliżowały region, drzewo zablokowało tory [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-15-100x75.jpg)



