Strona główna Wydarzenia Okna tarasowe – opinie, recenzja, ranking 2020

Okna tarasowe – opinie, recenzja, ranking 2020

0
Producenci stolarki okiennej przykładają coraz większą uwagę do materiałów, z których powstają ich produkty i dbają o najwyższą jakość wykonania drzwi tarasowych. Najlepsze okna balkonowe to takie, które posiadają odpowiednie certyfikaty oraz wpisują się w ramy energooszczędnego budownictwa pasywnego. Kupując produkty o wysokim standardzie mamy pewność, że będą nam służyły niezawodnie przez długie lata. Poniżej ranking okien tarasowych, które mogą spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Drzwi tarasowe top 2
Podium w dziedzinie modeli energooszczędnych otwiera firma Domel. Renomowany producent stolarki okiennej oferuje bardzo dobre okna tarasowe, dedykowane budownictwu przyszłości. Oto ranking okien balkonowych 2020, które zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości.

  1. Drzwi tarasowe Perspective marki Domel cechuje nowoczesny design oraz wygoda użytkowania. Okna balkonowe tego typu zostały wyposażone w pięciokomorowy system profili, które posiadają dodatkowe wzmocnienia stalowe. Współczynnik przenikalności ramy Uf wynosi 1,3 W/m2K. Model Perspective optycznie powiększa przestrzeń domową i uchodzi za wyjątkowo dobre okna tarasowe. Dzięki nim możemy nadać każdemu wnętrzu nowoczesnego charakteru. Prawdopodobnie są to najlepsze okna tarasowe w Polsce.
  2. Drugie miejsce zajmują drzwi tarasowe Verano firmy Domel posiadają innowacyjny mechanizm, który umożliwia komfortowe użytkowanie. Model został wyposażony w elementy przesuwne. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy uzyskać dodatkową przestrzeń. Okna balkonowe Verano zostały wyposażone w inteligentny system okuć oraz pakiety szybowe o dużej grubości zapewniają wysoki poziom ochrony przed czynnikami zewnętrznymi. Więcej szczegółów na stronie tutaj

Opinie użytkowników – dlaczego warto?
Ranking okien balkonowych jednoznacznie wskazuje, który producent jest liderem na polskim rynku. Według opinii większości użytkowników nowoczesne drzwi tarasowe Verano z drzwiami przesuwnymi idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach o małym metrażu, a także wpisują się w światowy trend budownictwa pasywnego. Natomiast drzwi tarasowe Perspective zostały wykonane w technologii perfekcyjnego zgrzewu. Dlaczego warto kupić energooszczędne okna balkonowe? Ranking jednoznacznie wskazuje, że model Perspective posiada wysokie parametry termoizolacyjności. Z tego względu największą popularnością cieszą się właśnie takie okna tarasowe. Opinie świadczą również o tym, że to najlepszy stosunek jakości do ceny.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu okien tarasowych?
Jak odpowiednio dobrać okna balkonowe? Najlepsze co możemy zrobić przy podejmowaniu decyzji to zwrócenie uwagi na kilka istotnych parametrów, takich jak:

  • współczynnik przenikania ciepła Uw, który powinien wynosić maksymalnie 1,3 W/m2K,
  • szczelność wyrażana poprzez klasy od 1 do 4,
  • wodoszczelność,
  • wodoodporność na silny wiatr,
  • ochrona przed hałasem,
  • zabezpieczenie przed włamaniem.

Niezwykle ważny jest też prawidłowy montaż, który najlepiej powierzyć specjalistom w dziedzinie stolarki okiennej.

Podsumowanie
W rankingu można było znaleźć odpowiedź na pytanie: Jak wybrać okna balkonowe? Opinie przedstawione w tym artykule są subiektywną oceną użytkowników i klientów firmy Domel. Z profilem renomowanego producenta okien można zapoznać się na Domel.pl! Na stronie firmy znajdują się szczegółowe informacje na temat wszystkich parametrów technicznych drzwi tarasowych.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułByło mu już wszystko jedno?
Następny artykułNauka w szkołach dopiero od września