Strona główna Temat dnia Największa Agencja Pracy Pollux w Świdnicy ponownie rusza z rekrutacją

Największa Agencja Pracy Pollux w Świdnicy ponownie rusza z rekrutacją

1

Pollux Accountant Sp. z o. o. największa Agencja Pracy w Świdnicy (Certyfikat nr 8931), działająca na terenie Polski od 2006r ponownie rusza z rekrutacją dla fabryk, zakładów produkcyjnych i magazynów z terenu Świdnicy, Żarowa, Biskupic Podgórnych.

Poszukujemy zmotywowanych pracowników, którzy dzielą naszą wizję i są zainteresowani pracą w międzynarodowych przedsiębiorstwach w branży AGD, Logistycznej, Automotive oraz w przemyśle opakowań. Stwarzamy doskonale warunki rozwoju świeżo upieczonym absolwentom oraz studentom ostatnich lat studiów – informuje kierownik biura Martyna Kołodziej.

Szerokie portfolio ofert pracy daje możliwość naszym wykwalifikowanym koordynatorom dopasowania oferty zgodnie z potrzebami Kandydata i naszego Klienta. Atrakcyjne wynagrodzenie, premie, bonusy, paczki prezentowe, bezpłatny dojazd do pracy, możliwość rozwoju zawodowego i miła atmosfera, to liczne z wielu wyznaczników naszych ofert – wymienia.

Zgodnie z przepisami nie pobieramy żadnych prowizji z wynagrodzenia pracownika, ani opłat rekrutacyjnych. 100% wynagrodzenia w Twoich rękach zgodnie z dyspozycją Klienta! – mówi kierownik świdnickiej agencji.

Jako kierownik świdnickiego biura uznałam, że to dobra prognoza dla wszystkich czytelników, w tym trudnym dla nas wszystkich okresie. Życzę dużo zdrowia i pozdrawiam – dodaje.

Agencja zaprasza zainteresowanych świdniczan i mieszkańców okolic do aplikowania mailowo na adres: pollux.ś[email protected] lub osobiście w biurze Pollux, przy ul. Bohaterów Getta 21 w Świdnicy.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułPszczeli rój zwisający nad chodnikiem. Interweniowali strażnicy miejscy [FOTO]
Następny artykułOdszedł wieloletni nauczyciel matematyki Marian Dobrzyński