Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

0

Zastawione samochodami chodniki i trawniki, a także nietypowe lub niezgodne z przepisami parkowanie, utrudniające życie pozostałym zmotoryzowanym – na takie problemy najczęściej wskazują czytelnicy Swidnica24.pl, którzy nadsyłają zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania”.

Aleja Niepodległości:

Ul. Budowlana:Ul. Grodzka: Ul. Henryka Brodatego:

Ul. Mieczysława Kozara-Słobódzkiego: Ul. Marcinkowskiego:

Ul. Okrężna:

Ul. Spółdzielcza:

Ul. Strzegomska:

Ul. Trybunalska

Ul. Wróblewskiego:

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected] 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. asz/

Poprzedni artykułRusza świdnickie rolkowisko
Następny artykułKoronawirus w powiecie świdnickim. Nie ma nowych zachorowań, rośnie liczba ozdrowieńców