Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

13

Zastawione samochodami chodniki i trawniki, a także nietypowe lub niezgodne z przepisami parkowanie, utrudniające życie pozostałym zmotoryzowanym – na takie problemy najczęściej wskazują czytelnicy Swidnica24.pl, nadsyłający zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania”.

Świdnica, ul. Bolka Świdnickiego:

Świdnica, ul. Długa:

Świdnica, ul. Długa/Rynek:

Świdnica, ul. Grodzka:

Świdnica, ul. Komunardów:

Świdnica, ul. Marcinkowskiego:

Świdnica, ul. Nasypowa:

Świdnica, ul. Pułaskiego:

Świdnica, ul. Riedla:

Świdnica, ul. Saperów:

Słotwina:

Świebodzice, ul. Wolności:

Świdnica, ul. Wałbrzyska:

Świdnica, ul. Westerplatte:

Świdnica, ul. Wróblewskiego:

Świdnica, ul. Żeromskiego/Budowlana:

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  strazmiejska@sm.swidnica.pl 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem kontakt@swidnica24.pl. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. mn/