Strona główna 0_Slider Kryta pływalnia rusza od początku lipca

Kryta pływalnia rusza od początku lipca

0

Po przerwie spowodowanej pandemią COVID 19 od 1 lipca ponownie uruchomiona zostanie pływalnia kryta Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Równej. W okresie wakacji obiekt czynny będzie codziennie od godziny 10.00 do 18.00.

Wejście do wody odbywać się będzie o pełnych godzinach (10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00). Według aktualnie obowiązujących obostrzeń sanitarnych dla tego typu obiektów, jednorazowo będą mogły pływać 4 osoby na jednym torze czyli łącznie maksymalnie 20 osób. Podział godzin na sportowe (z wydzielonymi torami) i rekreacyjne (bez torów) dokonany zostanie po analizie zainteresowania i potrzeb gości pływalni. Ceny biletów nie uległy zmianie – 10 zł normalny, 7 zł ulgowy. W ofercie są też bilety rodzinne i karnety. W obiekcie honorowane są karty Multisport, OK System, FITPROFIT.

Warto przypomnieć, że w czasie zamknięcia pływalni w związku z pandemią Covid 19 w obiekcie wykonano prace remontowe, m.in. uszczelniono niecki basenu, częściowa wymiana glazury, renowację przeszły rury infrastruktury basenowej.

Jaki los czeka w tym sezonie letnim basen odkryty przy ulicy Śląskiej? Z tym pytaniem zwróciliśmy się do Urzędu Miasta w Świdnicy, ale do dziś nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

/oprac. MDvR/

Poprzedni artykułMaki: piękni twardziele
Następny artykułŚwidniccy biegacze pobiegną dla „Kusego”… po australijsku!