Strona główna 0_Slider Kolejne „serce” na nakrętki

Kolejne „serce” na nakrętki

1

Po Strzegomiu metalowy kosz w kształcie serca stanął w Kalnie, w gminie Żarów. Można tu wrzucać plastikowe nakrętki, których sprzedaż pomaga w finansowaniu leczenia i rehabilitacji dzieci.

Nakrętki są zbierane na szczytny cel, aby pomóc w leczeniu chorych dzieci. Pamiętamy również, że zbieranie nakrętek to dbałość o środowisko , gdyż nakrętki będą poddane recyklingowi – podkreśla Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego „Kalinów” w Klanie. – Piękne serce do zbierania nakrętek podarował nam Sebastian Jarosz, mieszkaniec Kalna, którego firma może wyprodukować takie „serce” również dla Was. Zachęcamy sołectwa, stowarzyszenia, gminy, wioski i miasta do składania zamówień. Serdecznie dziękujemy Sebastianowi za ten piękny gest i wspieranie działań naszego Stowarzyszenia.

Serce zostało ustawione 4 czerwca, a już po kilkunastu godzinach zapełniło się do połowy. Gmina Żarów zapowiada, że kolejny kosz na nakrętki zostanie ustawiony przed basenem w Żarowie.

Podobne serce stoi przed wejściem na teren Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu. W Świdnicy kosza nie ma, ale zbiórka trwa! Nakrętki można przynosić do redakcji Swidnica24.pl w Rynku 33/4 w Świdnicy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00- 17.00. Świdnicka akcja wspiera leczenie i rehabilitacje dwóch dziewczynek – Mai Tyczyno i Emilki Pawlak.

/asz/
Zdjęcia fb Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego „Kalinów” w Klanie

Poprzedni artykułOd 8 czerwca 30-tka pojedzie inaczej
Następny artykułStrażacy pomagali przy zalaniach [FOTO]